صفحه اصلی » اجتماعی » هوای اصفهان سالم است

هوای اصفهان سالم است

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۹۴ در وضعیت سالم (زرد) ثبت شده است.

تاریخ انتشار: ۰۸:۱۶ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۹۴ در وضعیت  سالم (زرد) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در ایستگاه جی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۵۶ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) است. همچنین ایستگاه‌های پروین با شاخص ۱۱۷، فیض با شاخص ۱۰۸ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۰۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه انقلاب با شاخص ۶۹، ایستگاه باهنر با شاخص ۹۶، ایستگاه رودکی با شاخص ۶۷، ایستگاه رهنان با شاخص ۶۳، فرشادی با شاخص ۷۶ و کاوه با شاخص ۷۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست، همچنین دستگاه شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۴۶، در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار دارند.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۲۶ در وضعیت هوای پاک (سبز) است و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۱۸ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × چهار =