صفحه اصلی » اجتماعی » هوای اصفهان ناسالم برای گروه‌های حساس/یک ایستگاه در وضعیت قرمز

هوای اصفهان ناسالم برای گروه‌های حساس/یک ایستگاه در وضعیت قرمز

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _جمعه، سوم دی‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹:۳۰ با قرار گرفتن روی شاخص ۱۰۶ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - جمعه ۱۴۰۰/۱۰/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _جمعه، سوم دی‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹:۳۰ با قرار گرفتن روی شاخص ۱۰۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در ایستگاه پروین با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۹۶ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) است. همچنین استانداری اصفهان با شاخص ۱۰۸، جی با شاخص ۱۴۳، خرازی با شاخص ۱۰۶ و فیض با شاخص ۱۰۹ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه انقلاب با شاخص ۹۴، ایستگاه باهنر با شاخص ۹۲، ایستگاه رودکی با شاخص ۹۸، ایستگاه رهنان با شاخص ۷۰، کاوه با شاخص ۸۵، ورزشگاه میثاق با شاخص ۹۸ و احمد آباد با شاخص ۷۴ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در ایستگاه فرشادی با قرار گرفتن بر روی عدد ۳۳ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر، دانشگاه و میرزا طاهر فعال نیست، همچنین دستگاه شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۶۱، در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارند.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۴۷ در وضعیت هوای پاک (سبز) است و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۰۸ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است./ ایمنا

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × 4 =