صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » تلاش ناکام آمريکا برای ترور دوباره شهید حاج قاسم سلیمانی این بار در فضای مجازی+عکس

تلاش ناکام آمريکا برای ترور دوباره شهید حاج قاسم سلیمانی این بار در فضای مجازی+عکس

 فعالان فضای مجازی در دومین سالگرد شهادت سردار دلها به بیان احساسات و عواطف خود نسبت به این شهید والامقام پرداخته‌اند،اما دشمن هنوز هم از نام حاج قاسم هراس دارد و مطالب مربوط به سپهبد شهید قاسم سلیمانی حذف می شود.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۹ - شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۴

به گزارش صاحب نیوز؛حاج قاسم سلیمانی یک قهرمان واقعی در جبهه مقاومت است که توانست با کم ترین امکانات بهترین نتایج را رقم بزند و دشمن را به عقب راند همین مسئله باعث شد تا دشمن به وحشت افتاده و به دنبال ترور او باشد.

دشمن در فضای رسانه تلاش دارد تا عملیات ترور در فضای مجازی  را هم پیش ببرد و بنا بر آنچه که مورد نظر خودش هست روایت شهادت سلیمانی را نشان دهد و به اصطلاح حاج قاسم را در فضای مجازی هم ترور کند.

ترور حاج قاسم در فضای مجازی سیاستی است که نه در یک روز یا ماه بلکه سال ها ادامه دارد و هر سال روایت جدیدی دراین باره بیان می شود تا آنکه شهید سلیمانی چهره کم رنگی در فضای مجازی داشته باشد.

همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و روز های منتهی به سیزدهم دی ماه فعالان فضای مجازی بر آن شدند که در پویشی با دوهشتگ Hero و قهرمان در فضای مجازی به تبیین راه و منش حاج قاسم و بیان گوشه هایی از وصیت نامه ایشان بپردازند و احساسات و عواطف شان نسبت به این  قهرمان محبوب را بیان کنند.

اما در همان ساعات اولیه ی فعالیت کاربران فضای مجازی،هشتگ های عنوان شده توسط اینستاگرام محدود شد وهیچ کدام از پست هایی که کاربران با هشتگ Hero و قهرمان با مخاطبانشان به اشتراک گذاشته بودند نمایش داده نشد و حتی صفحه هایی از کاربران فضای مجازی هم حذف شد.

 

امروز در فضای مجازی باید پشت پرده رسانه ها و روایت های دروغینی که به دنبال ترور مجازی شهید سلیمانی  وسایر شهدای جبهه مقاومت هستند را شناخت و متناسب با آن به گونه ای درست آگاهی عمومی را از ترفندهای دشمن افزایش داد.همچنین نباید اجازه داد با روایتهای دروغین شهید سلیمانی در فضای مجازی هم ترور شود و هر کس با هر توانی که دارد در این راستا قدمی بگذارد.

 فعالان فضای مجازی در دومین سالگرد شهادت سردار دلها به بیان احساسات و عواطف خود نسبت به این شهید والامقام پرداخته‌اند،اما دشمن هنوز هم از نام حاج قاسم هراس دارد و مطالب مربوط به سپهبد شهید قاسم سلیمانی حذف می شود اما با این وجود فعالان فضای مجازی هشتگ #Hero را ترند توییتر کردند تا جهانیان با #قهرمان واقعی آشنا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 3 =