صفحه اصلی » سیاسی » معاون سیاسی استاندار: تفکر سردار سلیمانی الگوی جریان انقلابی قرار گیرد

معاون سیاسی استاندار: تفکر سردار سلیمانی الگوی جریان انقلابی قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه الگوی جریان انقلابی باید سردار شهید حاج قاسم سلیمانی باشد، گفت: دولت سیزدهم در انتصابات، مدیران جوانان انقلابی را جذب می‌کند تا دست جریان انقلابی برای فعالیت باز باشد، ترویج تفکر انقلابی و جهادی ریشه حزب و جناح را می‌خشکاند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا جان نثاری در مراسم تکریم و معارفه فرماندار خوانسار اظهار داشت: در ۴۰ سال گذشته نظام جمهوری اسلامی خدمات زیادی انجام داده است اما مشکلاتی در جامعه وجود دارد که موجب نارضایتی مردم است.

وی افزود: در هشت سال گذشته، ظرفیت کشور بیهوده تلف و مسئولان به صورت توهمی با موضوعات برخورد کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: گفتمان دولت آیت الله رئیسی گفتمان انقلاب و امام و رهبری است و تمام کارگزاران دولت نیز باید به آن عمل کنند.

وی افزود: گفتمان دولت جدید، نه تفکر لیبرالی دارد و نه در مسائل اجتماعی ولنگاری اجتماعی را می‌پذیرد، در مسائل سیاسی نیز چشم به دنیا نبسته است و اقتصاد غیر اسلامی را بر نمی‌تابد.

جان نثاری افزود: فرماندار باید در میان مردم زندگی کند تا از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گیرد، اگر فرماندار این صفت را رعایت کند خطا نخواهد کرد.

وی گفت: در دولت سیزدهم، مسئول حق تلف کردن وقت را ندارد و باید به سرعت پروژه‌ها را اجرا و با استفاده از ظرفیت نماینده باید بودجه برای پروژه جذب کند.

الگوی جریان انقلابی باید سردار شهید حاج قاسم سلیمانی باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه الگوی جریان انقلابی باید سردار شهید حاج قاسم سلیمانی باشد، تصریح کرد: دولت سیزدهم در انتصابات، مدیران جوانان انقلابی را جذب می‌کند تا دست جریان انقلابی برای فعالیت باز باشد، ترویج تفکر انقلابی و جهادی ریشه حزب و جناح را می‌خشکاند.

در این مراسم از خدمات یک سال و شش ماهه محمود مسلم زاده قدردانی و عباسعلی علیخاصی به عنوان فرماندار جدید خوانسار معرفی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 + 1 =