صفحه اصلی » اجتماعی » آمار بالای تخلف استفاده از گوشی تلفن همراه در حین رانندگی

آمار بالای تخلف استفاده از گوشی تلفن همراه در حین رانندگی

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان اصفهان از آمار بالای تخلف استفاده از گوشی تلفن همراه حین رانندگی در معابر شهری اصفهان خبر داد و جریمه 100 هزارتومانی این تخلف را بازدارنده ندانست.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۵ - شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به آمار بالای تخلف استفاده از گوشی تلفن همراه در حین رانندگی، گفت: يکي از عوامل مهم تصادفات در استان اصفهان عدم توجه به جلو است که در این خصوص عوامل زیادی از جمله استفاده از گوشی تلفن همراه در حین رانندگی دخیل است.

وی از آمار بالای تخلف استفاده از گوشی تلفن همراه توسط رانندگان حین رانندگی خبر داد و گفت: بسیاری از رانندگان حین رانندگی اقدام به دریافت وپاسخ به پیام های خود در شبکه های اجتماعی می کنند اما نمی دانند که یک لحظه چشم برداشتن از روبرو چه خسارات جبران ناپذیری را برای آنها به دنبال خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان جريمه تخلف استفاده از گوشی تلفن همراه را 100 هزار تومان اعلام کرد و اظهار داشت: آمار بالای تخلفات صورت گرفته و اعمال قانون توسط ماموران پلیس راهور نشان می دهد که این جریمه بازدارنده نيست و بایستی اقدامات سخت گیرانه تری با کسانی که مرتکب این گونه تخلف شده و با این کار خود امنیت دیگر رانندگان را به خطر می اندازند بکار گرفت.

سرهنگ محمدی همچنین در خصوص طرح زوج و فرد هم گفت: با توجه به بازگشايي مدارس طرح زوج و فرد در اصفهان بعداز ظهر ها از ساعت 16 تا 21 در هسته ي مرکزي کلان شهر اصفهان فعال است .

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به سويه اميکرون ، ما تابع مصوبات ستاد ملي و استاني مقابله با کرونا هستيم و هنوز در خصوص اعمال محمدوديت ها ابلاغي نداشتيم و توصيه ما کماکان این است که شهروندان از تردد های غیر مجاز در سطح شهر خودداری کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده + 3 =