صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » اگر سردار سلیمانی نبود منافع ایران در منطقه به خطر می افتاد/مکتب سلیمانی راه روشن فردای جوانان باشد

احمد نجفی:

اگر سردار سلیمانی نبود منافع ایران در منطقه به خطر می افتاد/مکتب سلیمانی راه روشن فردای جوانان باشد

احمد نجفی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران بابیان اینکه باید قدر قهرمانانی ملی را دانست گفت: اگر سردار سلیمانی نبود منافع ایران در منطقه به خطر می افتاد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ احمد نجفی بازیگر مطرح سینما تلویزیون ایران در خصوص دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی گفت: سردار سلیمانی در تاریخ فردی بی سابقه بود، ما مرد بزرگی را از دست دادیم، باید تلاش کنیم که راه و روش ایشان و مکتب بزرگ سلیمانی را ادامه دهیم چراکه مکتب او چراغ و هدایت گر آینده جوانان و نسل های بعدی خواهد بود.

وی درخصوص الگوپذیری جوانان گفت: جوان ها الگوی خوبی همچون سلیمانی دارند، اگر سردار سلیمانی نبود موقعیت ما در منطقه به خطر می افتاد.

این هنرمند پیشکسوت افزود: متاسفانه عده ای فرصت طلب در داخل کشور موقعیت و جایگاه ما را به خطر می‌اندازند که ربطی به تحریم ندارند.

نجفی گفت: اگر شهید سلیمانی بود خیلی از مسائل کشور حل می شد وضعیت اقتصادی ما بهبود پیدا می کرد، ما باید همیشه جایگاه ویژه آن شهید را حفظ کنیم و به آن احترام بگذاریم.

وی بیان کرد: متاسفانه فضای مجازی بر افکار عمومی مردم تاثیر گذاشته و الگوهای نامناسبی برای جوانان ایجاد کرده است که بر روی زندگی برخی ها اثرگذار بوده، صدا و سیما هنرمندان و همه صاحبنظران باید در بهبود وضعیت جامعه و الگوپذیری مردم کمک کنند.

احمد نجفی با تاکید بر اینکه با شعار دادن کاری درست نمی شود گفت: عده‌ای فقط به فکر خود و درآمدزایی خود حتی در خارج از کشور هستند و وقتی به قدرت می رسند به عموم مردم فکر نمی کنند، در صورتی که شرافت سردار سلیمانی مخالف با این موضوعات بود.

وی در پایان گفت: اگر عملیات ها و اقدامات و فعالیت های سردارسلیمانی نبود منافع کشور نیز به خطر می افتاد و ایران در منطقه چنین قدرت و جایگاهی نداشت، باید قدر این انسان‌ها را خیلی بیشتر از اینها دانست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هجده − 3 =