صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » حاج قاسم بانی شکست نقشه های دشمن در منطقه/ حرکت سردار سلیمانی با لطف خداوند ادامه دار خواهد بود

سردار فدا مطرح کرد؛

حاج قاسم بانی شکست نقشه های دشمن در منطقه/ حرکت سردار سلیمانی با لطف خداوند ادامه دار خواهد بود

سردار فدا گفت: مکتب حاج قاسم و سیره و اخلاق و منش ایشان همه ظرفیت‌هایی بودند که حاج قاسم را تبدیل به اسوه‌ای برای مردم ایران کرد که مانند حرکت عاشورا و امام حسین بود. با لطف خدا این حرکت ادامه‌دار خواهد بود و جبهه مقاومت پیروزی خودش را بدست خواهد آورد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - سه شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۷

سردار مجتبی فدا در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز، پیرامون ویژگی های شهید قهرمان حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: حاج قاسم اخلاص داشت و کار را برای خدا و به موقع و به اندازه انجام می‌داد، سرباز انقلاب، وطن و ولایت بود و هیچ چیز را برای خود نخواست.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) دیگر ویژگی های سردار سلیمانی را، ساده زیست بودن، مردمی بودن و همه چیز را برای مردم خواستن دانست و گفت: همراهی با مردم، انقلابی بودن، دشمن ستیز بودن و حامی خانواده شهدا و اصول و ارزش‌ها بودن از ویژگی های سردار دل ها بود که این‌ها همه ظرفیت‌هایی است که اسم و نام و آوازه حاج قاسم را در دنیا طنین انداز کرده است.

ویبا بیان اینکه ایشان تجملاتی و اشرافی نبودند و  به مبانی انقلاب و نظام و جمهوری اسلامی پایبند بودند، گفت: حاج قاسم اهل خطوط و جناح بندی نیز نبود. همه این موارد باعث می‌شود که حاج قاسم، حاج قاسم شود که ایشان خودشان نیز می‌گوید که باید شهید باشی تا شهید بشوی که ایشان خودش شهید بود.

فدا اظهار داشت: حاج قاسم قهرمان همه‌ی مردم دنیا است که توطئه‌های آمریکا در منطقه را خنثی کرد، حاج قاسم وحدت و انسجام و زنده نگه‌داشتن جبهه‌ی مقاومت را دنبال کرد و بانی شکست نقشه‌های دشمن در منطقه بود. همه‌ی این ظرفیت‌هایی بود که حاج قاسم داشت.

وی افزود: مکتب حاج قاسم و سیره و اخلاق و منش ایشان همه ظرفیت‌هایی بودند که حاج قاسم را تبدیل به اسوه‌ای برای مردم ایران کرد که مانند حرکت عاشورا و امام حسین بود. با لطف خدا این حرکت ادامه‌دار خواهد بود و جبهه مقاومت پیروزی خودش را بدست خواهد آورد.

فدا اشاره کرد: حاج قاسم به جای خودش مجاهدت کرد و مسیر و حرکت و شتاب انقلاب خاص ایشان نیست همانطور که انقلاب با امام خمینی آغاز شد و در حال حاضر پرچم در دستان مقام معظم رهبری است این راه نیز ادامه خواهد داشت و پرچم در دست کسان دیگری سپرده خواهد شد ولی حاج قاسم پرچمدار و حرکت کننده اولیه بود و اسوه و الگوی شهدا و بقیه هستند. اگر حاج قاسم هم نباشد کس دیگری این راه را ادامه خواهد داد.

فدا در پایان عنوان کرد: اگر حاج قاسم و مدافعان حرم نبودند ما مشکلات امنیتی بسیاری داشتیم و کشورهای همسایه به چندین کشور تبدیل می‌شدند و ما شاهد جنگ‌های نیابتی در منطقه بودیم،به برکت جبهه مقاومت این حرکات شکست خورد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × دو =