صفحه اصلی » ورزشی » راه حاج قاسم سرخطی برای ورزشکاران/ همه برای پرچم و سرود ملی ایران می جنگیم

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران:

راه حاج قاسم سرخطی برای ورزشکاران/ همه برای پرچم و سرود ملی ایران می جنگیم

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران گفت: حاج قاسم سلیمانی با رشادت های خودش، به همه جهانیان نشان داد که شجاعت در نزد سرداران و بزرگان ایران فراتر از مرزبندی‌هایی است که وجود دارد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۸

حمید محمدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛ با اشاره به الگوپذیری ورزشکاران از قهرمانان بزرگ همچون سردار سلیمانی اظهار کرد:  یاد حاج قاسم سلیمانی نه تنها برای ما ایران بلکه برای بیشتر بزرگان جهان همیشه زنده است، خوشحالیم که می‌توانیم نام سردار دل‌هارا به عنوان یک ایرانی همیشه جداوید بدانیم.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران با اشاره به قهرمانی ورزشکار اصفهانی افزود: من به واسطه اینکه سربازی هستم در جامعه مربیگری تیم ملی وزنه‌برداری ایران،  به اهتزاز درآمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران  را در مسابقات جهانی تاشکند به دست آقای رسول معتمدی که از  استان اصفهان و شهرستان سده لنجان است را  تبریک می گویم.

وی بیان کرد: اما  این اتفاق‌ مصادف شد با سالگرد رشادت سردار دل‌ها، همانطور که شهدا عزیز و حاج قاسم بزرگ با خون خودشان نشان دادند که همیشه پرچم ایران اسلامی در راستای اهداف انقلاب اسلامی در راس قرار دارد و هیچ دشمنی با هیچ هدفی نمی‌تواند این پرچم و سرود جمهوری اسلامی ایران را پایین بکشد، ورزشکاران ما در تلاش هستند که این موضوع را به  جامعه ورزشی جهان اثبات کنند.

محمدی متذکر شد: ورزشکاری همچون رسول معتمدی به واسطه ساختار های ورزشکاران، بسیجی بودن و رشادت خودش و تاثیر پذیری که از سر خط شهدا به خصوص سردار سلیمانی که الگوی تمامی ورزشکاران است، باعث شد که همیشه نام شهدا به واسطه وجود سربازان اسلام در قشر ورزشی پایدار و جاودان باقی بماند.

وی ابراز داشت: حاج قاسم سلیمانی با رشادت های خودش، به همه جهانیان نشان داد که شجاعت در نزد سرداران و بزرگان ایران فراتر از مرزبندی‌هایی است که وجود دارد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری خاطرنشان کرد: قطعاً کسی مانند سردار سلیمانی فارغ از همه نژاد و قوم هایی که وجود دارد مرزها را می شکند و اتفاقات بزرگی را رقم می زند، مسلما تاثیری در دل تمامی ورزشکاران  در قالب یک پرچم مشهود خواهد بود.

وی ادامه داد: بدون شک  تاثیر گرفتن از نام  حاج قاسم سلیمانی، شجاعت، شهامت، ایثار، بزرگی و فداکاری را برای همه به ارمغان می آورد، اتفاقات بزرگی که حاج قاسم رقم زد، اتفاقاتی است که همه ورزشکاران به نیکی از آن یاد می‌کنند و این نیز باعث می‌شود که خاطره و این یاد  سردار سلیمانی برای همه رشادت های ورزشکاران قوت قلب باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هجده − 3 =