صفحه اصلی » استان اصفهان » فتنه بزرگ آمریکایی در 9 دی دفن شد

فتنه بزرگ آمریکایی در 9 دی دفن شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: ۹دی به عنوان یک روز سرنوشت‌ساز برای انقلاب اسلامی بود؛ فتنه بزرگ آمریکایی در سال ۸۸ در این روز توسط مردم دفن شد، طراحی‌های چندساله دشمن برای ضربه به جمهوری اسلامی در فتنه ۸۸ تجلی پیدا کرد و مشت محکم مردم نیز در روز۹دی خود را نشان داد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۲ - سه شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد علی احمدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در جلسه برنامه هماهنگی برنامه های دهه بصیرت گفت: ۹دی به عنوان یک روز سرنوشت‌ساز برای انقلاب اسلامی بود، فتنه بزرگ آمریکایی در سال ۸۸ در این روز توسط مردم دفن شد، طراحی های چندساله دشمن برای ضربه به جمهوری اسلامی در فتنه ۸۸ تجلی پیدا کرد و مشت محکم مردم نیز در روز۹دی خود را نشان داد.
وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ صرفا مربوط به انتخابات نبود اظهار داشت: همینطور حماسه مردم در ۹دی نیز صرفا مربوط به آن روز نبود، فتنه‌گران گناه های نابخشودنی از جمله فراهم سازی بستر ورود ایادی بیگانه در کشور در آن سال مرتکب  و باعث شدند برخی خواص بی‌ بصیرت از مردم عقب بمانند، دیدیم که افرادی با تکیه بر نام امام (ره) درمقابل جمهوری اسلامی قرار گرفتند و به فتنه‌گران پیوستند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸ باعث امیدواری دشمن و باز شدن راه برای فتنه های بعدی شد که مردودی برخی از خواص که سابقه یاری امام(ره) و لقب یار امام(ره) را به دوش می‌کشیدند شد و در عوض نقش رهبری حکیمانه رهبر انقلاب در حفظ راه و اندیشه امام را به رخ کشید و راهبرد های رسانه‌ای دشمن را برای مردم بر ملا کرد.
احمدی با اشاره به سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: پس از سال ۹۸ روز حماسه ملی با شهادت سردار سلیمانی که مظهر ولایت‌مداری و بصیرت بود گره خورد، شما ببینید توصیه های حاج قاسم در وصیت‌نامه ایشان نشانگر بصیرت ایشان است، شایسته ترین فرد برای گرفتن لقب بصیر،خدمت به مردم و ولایت مدار همین حاج قاسم است لذا نمی‌شود ۹ دی را از ۱۳دی جدا دانست، باید برنامه های این دو روز را در غالب یک بسته طراحی کرد.
وی افزود: ما باید تلاش کنیم که اتفاقات فتنه ۸۸ را برای جوانان امروز تبیین کنیم و گناه های نابخشودنی سران فتنه را متذکر شویم و البته شهادت حاج قاسم نیز باید تبیین شود که چرا دشمن به دنبال قتل ایشان بود.
احمدی با اشاره اقدامات خوب شهرداری خبر داد: شعار محوری ۹دی امسال، یوم‌الله ۹دی تجلی اراده ملی و رمز عبور از فتنه است، باید به صورت منسجم کاری کنیم که این روز به فراموشی سپرده نشود و به خوبی بزرگداشت این یوم الله در اصفهان نیز اتفاق افتد، اقدامات لازم جهت تسهیل رفت و آمد مردم از تمام مناطق به محل برگزاری مراسم ۹ دی انجام شود.
وی افزود: موکب ها و هیئت ها در مسیر تشییع شهدا از روز های قبل مستقر بشوند،باید اطلاع‌رسانی ها پیرامون جلوگیری از ترافیک و معطلی مردم انجام شود.
احمدی در پایان تاکید کرد: روز ۱۶دی‌ماه باید شاهد اجتماع عظیم مردم باشیم ،اطلاع رسانی حداکثری نهایتا تا دو روز آینده باید اتفاق افتد و تجهیزات لازم سریعا فراهم شود،باید ملاحظات بهداشتی نیز رعایت شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 − 19 =