صفحه اصلی » سیاسی » ترس آمریکایی ها از بیان حقایق سردار سلیمانی به مردم جهان

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

ترس آمریکایی ها از بیان حقایق سردار سلیمانی به مردم جهان

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تنها دلیل اصلی دشمنی آمریکایی‌ها و اینستاگرام با ما  و شهید سلیمانی این بوده است  که تلاش کنند تا روایت نادرستی به مردم جهان ارائه کنند و حاج قاسم را تروریسم نشان دهند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۸

حجت الاسلام حسین‌ میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز، با اشاره اقدام خبیثانه آمریکا در برابر ایرانیان برای سوگواری شهادت حاج قاسم و پاک کردن پست های اینستاگرامی که در رابطه با حاج قاسم گذاشته شد اظهار کرد: اهالی رسانه به ما یاد دادند، بیش از آن‌که  ببینیم واقعیت در فضای رسانه چه چیزی است، روایتی که از واقعیت رسانه ها و فضاهای مجازی بیان می کنند بسیار روی مخاطبان تاثیرگذار می‌باشد و ممکن است تصور مخاطب را نسبت به واقعیت عوض کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: در خصوص شهید عزیزمان، شهید سلیمانی روایتی که دشمنان آمریکایی ما، دشمنان آمریکایی شهید سلیمانی از جمله اینستاگرام در اذعان عمومی جهان درست کرده بودند یک روایت غیر واقعی، نادرست و ظالمانه از چهره شهید سلیمانی بود.

وی برای کرد: اگر دشمنان اجازه می دادند حقیقت از سوی فعالان مجازی ایران به گوش جهانیان برسد روایت ساختگی آنها دچار تزلزل، تنش و چالش می شد و تصویری که مردم از شهید سلیمانی بعد از تصویرسازی آمریکایی‌ها پیدا می‌کردند تصویر واقعی و اتفاقاً نه تروریست بلکه مردی مدافع مظلوم بود.

حجت الاسلام میرزایی متذکر شد: به این خاطر اینستاگرام هر کسی که تلاش کرد، حتی یک پیام تسلیت برای شهید سلیمانی در پیج خودش گذارد را بلافاصله پیج‌اش را مسدود کرد یا پیام ها را حذف می کرد. بنابراین تنها دلیل اصلی دشمنی آمریکایی‌ها و اینستاگرام با ما و شهید سلیمانی این بوده است که تلاش کنند تا روایت نادرستی به مردم جهان ارائه کنند.

وی با بیان یک پیشنهاد تصریح کرد: من یک پیشنهاد دارم و آن هم این است که روز ۱۳ دی، روز سالروز شهادت حاج قاسم تمامی فعالان ایرانی اینستاگرام یک پیام تسلیت یا یک حرف از حاج قاسم در پیج خودشان بگذارند، در این صورت یا اینستاگرام تصمیم می گیرد که تمام پیج های ما را در سراسر جهان را حذف کند  که با این کار خسارت مالی بسیار زیادی به ‌آن‌ها وارد خواهد شد، یا تسلیم این حرکت یکپارچه همه کاربران خواهد شد، که این پیروزی و موفقیت دو جانبه خواهد بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی‌های بارز حاج قاسم سلیمانی ابراز داشت: حاج قاسم ویژگی‌های شخصیتی برجسته‌ای داشتند و به نظر بنده ایشان یکی از اولیای خدا بودند، افرادی حتی پس از شهادت حاج قاسم از ایشان کراماتی را دیدند و نقل کردند، مسلما به غیر از این نخواهد بود که عمری فردی در راه خدای متعال خالصانه جهاد کرده کند و عمل او مقبول خداوند تبارک و تعالی قرار گرفته باشد.

وی ادامه داد: بنابراین یکی  از ویژگی‌های شخصیتی بارز حاج قاسم مجاهد فی سبیل الله  بودن ایشان بود و دیگر ویژگی‌اش این بود که جهاد را با اخلاص، بدون شائبه‌های دنیایی، خودنمایی و مطرح کردن خودش انجام می‌داد و خداوند تبارک مزد کسی که برای او خالصانه کار بکند را  قطعا به شکل حاج قاسم می پردازد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ده − دو =