صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » 9 دی یک خروش همگانی بود/ زمانی که دیدید برخی از خواص حرف دشمن را تکرار کردند، ناله فاطمه زهرا بلند است

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

9 دی یک خروش همگانی بود/ زمانی که دیدید برخی از خواص حرف دشمن را تکرار کردند، ناله فاطمه زهرا بلند است

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: 9 دی یک خروش همگانی بود اما این خروش در مقابل چی و چه کسانی بود؟ هیچوقت نباید فتنه گران را فراموش کرد و به فرموده مقام معظم رهبری فتنه خط قرمز نظام است، 9 دی یکی از قلعه های فراموش نشدنی انقلاب است، 9 دی برخاسته ای از بصیرت، شناخت موقعیت و حضور در لحظه های موردنیاز مردم است

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسین طیبی فر پیش از ظهر امروز در اجتماع مردمی یوم الله 9 دی در شهر اصفهان با اشاره به شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: در نه دی مردم ولایتمدار اصفهان قبل از آنکه استان های دیگر به پا خیزند در روز هشتم دی حرکتی را آغاز کردند که در آن روز انتهای جمعیت هیات ها و عزاداری ها برای تثبیت انقلاب اسلامی و ضربه زدن به دشمنان انقلاب اسلامی حادثه و حضوری آفریدند که برای دشمن بسیار سنگین بود.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: حضرت زهرا تصمیم گرفت برای دفاع از ولایت، دفاع از حق غصب شده اش و سخنرانی به مسجد بیاید؛ نحوه آمدن فاطمه زهرا که امروز یک الگو برای بانوان و دختران و مادران و پدران در تربیت فرزندان است و همچنین لباس پوشیدن حضرت زهرا به گونه ای بود که آن پوشش باید برای جوانان ما الگو باشد و به آن توجه کنند؛ همراه اقوام و خویشان به سمت مسجد حرکت کرد و راه رفتن ایشان مثل راه رفتن پیامبر بود و از چادری که به سر کرده بود حتی نمی گذاشت کفشش مشخص باشد و انتهای چادر زیر پای حضرت قرار می گرفت.

طیبی فر بیان کرد: سپس فاطمه زهره  از درب مسجد وارد شد که صحنه ای را مشاهده کرد که این صحنه چنان حضرت زهرا را ناراحت کرد که عبارتی که بکار برده شده بسیار عجیب است؛ فاطمه زهرا یک ناله ای که از تمام زوایای وجودش و از تک تک سلول های بدنش بیرون می آمد، زد؛ این نوع ناله نشان می دهد که حقیقت آن صحنه از رحلت پدر بزرگوارش، از سیلی خوردن و کشته شدن فرزندش بالاتر بود.

وی افزود: در تاریخ دو گروه مهاجرین و انصار را داریم، مهاجرین کسانی هستند که سخت ترین شکنجه ها را در مکه تحمل کردند، سخت ترین محرومیت ها را تحمل کردند و سپس به یثرب و مدینه هجرت کردند، انصار گروه‌هایی بودند که درب منارلشان را به روی مهاجرین گشودند، این دو گروه در بیش از ۸۰ جنگ در رکاب پیامبر یا به اذن پیامبر شرکت کردند.

حسین طیبی فر بیان داشت: این دو گروه ‌شمشیر زدن امام علی را دیده بودند،غدیر را دیده بوده و  تعاریف پیامبر را حضرت علی خوب شنیده بودند، امیرالمومنین را خوب می شناختند، اما حضرت زهرا وقتی می آید داخل مسجد می بیند که جمعی از این انصار و مهاجرین با این سابقه دور کسی که جای حضرت علی نشسته است، حلقه زدند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه وقتی حضرت زهرا این صحنه را دید اینگونه ناله زد، تصریح کرد: اینکه چرا حضرت زهرا این ناله را زد به این خاطر است که شکافتن سر همسرش حضرت علی، پاره شدن جگر فرزندش و بالای سر نیزه رفتن سر فرزندش را در همین صحنه دید چون اگر این صحنه نبود، آن اتفاق ها نمی افتاد چرا که این گروه علی را دیده بودند و می شناختند.

طیبی فر خاطرنشان کرد: خواص آمدند و دور بیگانه نشستند، این ها شمشیرزنان پیامبر بودند که دور شخص دیگری حلقه زندند، بخن بخن گویان غدیر رفتند دور دیگری حلقه زدند؛ بعد از ناله حضرت زهرا همه مجلس گریان شدند و مجلس بهم خورد.

*زمانی که دیدید برخی از خواص حرف دشمن را تکرار کردند، ناله فاطمه زهرا بلند است

وی افزود: این ناله حضرت فاطمه زهرا برای همیشه تاریخ بلند است، هر موقع دید برخی از خواص که نان انقلاب خورده و با اسلام نامی پیدا کردند بر سر سفره بیگانه نشستند و حرف بیگانه و دشمن را تکرار کردند بدانید ناله حضرت زهرا بلند است؛ صدای ناله حضرت زهرا در تاریخ می پیچید.

حسین طیبی فر ادامه داد: کجا رفتید آقایانی که از سال ۸٧ در این کشورپایه ریز فتنه بودید، شما نان انقلاب را خوردید؛ سردمدار فتنه ۸۸ نان انقلاب را خوردند و سر سفره انقلاب نشستند؛ این ها شمشیر زنان زمان حضرت امام بودند و با امام عکس می گرفتند و سینه می زدند اما یک مرتبه صدای گوساله سامری از حلقوم غرب برای براندازی خدای حقیقی بلند شد، خدای ساختگی صدای گوساله داد.

وی بیان کرد: وقتی صدای گوساله سامری بلند شد این گروه به سمت صدای گوساله سامری رفتند و آن صدا را تقلید کردند، کسانی که روزی لقب سیف الاسلام و لقب طلحه الخیر را از امام گرفتند، سیفشان را بیرون آوردند و بر فرق امام زدند، شمشیرشان را برای نابودی آن ذخیره ای که امام سالها برایش مبارزه کرده بود، بلند کردند.

*9 دی یک خروش همگانی بود

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: 9 دی یک خروش همگانی بود اما این خروش در مقابل چی و چه کسانی بود؟ هیچوقت نباید فتنه گران را فراموش کرد و به فرموده مقام معظم رهبری فتنه خط قرمز نظام است، 9 دی یکی از قلعه های فراموش نشدنی انقلاب است، 9 دی برخاسته ای از بصیرت، شناخت موقعیت و حضور در لحظه های موردنیاز مردم است
وی افزود: 9 دی حرکت متکی با ایمان و اراده الهی در تاریخ انقلاب اسلامی است و 9 دی برهم زدن ائتلاف پیچیده دشمنان با مهره های داخلی است.

*9 دی روز برملاسازی پیوند دشمنان انقلاب با مهره های داخلی بود

حجت الاسلام حسین طیبی فر اظهار کرد: 9دی پافشاری مردم بر آرمان ها و ارزش های انقلابشان بود، 9 دی ناکام گذاشتن تئوری دشمن در مسیر انقلاب های رنگین بود که در کشورهای دیگر انجام داده بودند و برای اینجا هم برنامه ریزی کرده بودند، نه دی برملاسازی پیوند دشمنان انقلاب با مهره های داخلی آنها بود.

*فتنه کارگردان داشت

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: 9 دی درک دشمن از پیوند مستحکم مردم با ولایت بود و 9 دی یک حرکت فراجناحی برای همه دوست داران انقلاب از هر جزب و جناحی بود؛ در جریان فتنه بعضی ها لیدر بودند برخی چون در یک فتنه مانند یک کارگردان برای تئاتر بودند، برخی هنرپیشه و برخی سیاه لشکرند، فتنه کارگردان داشت به فرمایش مقام معظم رهبری مربوط به سال ۸۸ هم نبود، از ده تا ۱۵ سال قبل به فرموده مقام معظم رهبری این فتنه را طراحی کرده بودند که ایشان تذکرات لازم را مرتب می دادند.

طیبی فر بیان کرد: سال ٧٨ در جریان کوی دانشگاه تست کردند اما تستی که متاسفانه به دست نامبارک کسانی که سرسفره انقلاب نشسته بودند انجام شد، کسانی که مسئول امنیت کشور بودند، اینم ها  مسئولیت اداره این فتنه را برعهده داشتند، کسانی که وقتی مقام معظم رهبری احضار می کند که چه خبر است می گویند اتفاقی نیفتاده و همانجا هم به رهبری دروغ می گویند؛ مقام معظم رهبری می گوید بیش از 100 نقطه در تهران می سوزد شما می گوید مشکلی نیست.

*رئیس جمهور اسبق سه سال قبل از فتنه با مدیر انقلاب های مخملی دیدار کرد

وی افزود: این گروه در کوی دانشگاه تست کردند و خسارت وارد کردند اما موفق نشدند،سرمایه گذاری کردند به ملاقات جورج سوروس که مدیر انقلاب های مخملی با حمایت سازمان سیا در دنیاست؛ رئیس جمهور اسبق در سال ۸۵ سه سال قبل از فتنه با جورج بولوس دیدار کرد و دستورالعمل گرفت،  در همان ملاقات گفت ما مشکلی در کشور داریم که به این راحتی نمی توانیم حلش کنیم و آن مشکل ولایت فقیه است.

حسین طیبی فر اظهار کرد: آن ها این حرکت را ادامه دادند تا فتنه سال ۸۸ از طراحی قبل بود و بحث انتخابات و رأی آوری نیست؛ پنج ماه قبل از شروع فتنه ۸۸ چه کسانی در خطبه های نماز  سخن از تقلب گفتند؟ چه کسانی موقع رای دادن  فریاد زدند که رای ما فلانی است و اگر فلانی رای نیاورد، تقلب شده است باید مردم به خیابان ها بریزند؛ چه کسانی نامه بدون بسم الله نوشتند و برای مقام معظم رهبری فرستاد که ما شعله های آتش در خیابان ها را داریم، می بینیم؛ طراحی از قبل بود.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: هنگامیکه نیروهای نظامی می خواهند عملیاتی را انجام دهند یک رمزی را برای شروع حرکت انتخاب می کنند، آن رمز تقلب بود و مربوط به انوقت نبود، از چند سال قبل شروع به کار کرده بودند و آموزش داده بودند.

*دشمن از رابطه ولایی مردم با ولی امرشان غافل بود

وی افزود: قبل از اینکه انتخابات برگزار شود و حتی قبل از اینکه مردم بدانند چه کسانی کاندیدای ریاست جمهوری است این برنامه ها انجام شد؛ اما دشمن از یک چیز غافل بود، دشمن از رابطه ولایی مردم با ولی امرشان، از رابطه ملت ولایتمدار با اهل بیت عصمت و طهارت غافل بود؛ هشت ماه کشور را به آشوب کشیدند و آرامش را از مردم گرفتند، بعد از ٨ ماه در روز عاشورا خمیرمایه اصلی را بیرون ریختند و در تهران تمام علائمعزاداری را پایین کشیدند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: دیگ های غذای نذری را بر کف خیابان ها ریختند، ظهر عاشورا مردم برای نماز ایستاند با سنگ و تیکه اجر به جان مردم افتادند و همان حوادث شبیه به حوادثی بود که در کربلا اتقاق افتاد.

وی افزود: این لیدر ها و مهره های فتنه در سالهای اخیر کجا بودند؟ ایا این لیدرها مردند؟ به غیر جمعی محدودی که فرار کرده و مجازات شدند، بقیه چه شدند چه کسانی این ها را حلوا حلوا کرد، چه کسانی اینها را بالای سر گرفتند و به آن هل مسئولیت داده و نگذاشتند از فتنه در جایی صحبت شود.

*ولایمتداری یک حرکت استمراری و ماندگار است

طیبی فر ادامه داد: وقتی از بصیرت صحبت می کنید باید بدانید شمری که در مقابل حسین بن علی ایستاد و بنا بر نقلی سر از بدن حسین جدا کرد جانباز جنگ صفین بود؛ ولایتمداری در یک مقطعی از تاریخ به درد هیچکس نمی خورد چرا که ولایتمداری یک حرکت استمراری و ماندگار است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 9 دی ای ها نشان دادند که ولایتمدار هستند و پای ارزش هایشان ایستاده اند؛ نشان دادند که همه مشکلاتی که همین فتنه گران در برخی مسئولیت های اجرایی ایجاد کردند و امروز کشور را به بعضی این مشکلات مبتلا کردند، آنجایی گوش به فرامین رهبری داده و مطیع حرف رهبری بودیم موفق بودیم، مگر برخی از تحریم های که در برخی نقاط اتفاق افتاد از تحریم های نظامی بدتر بود.

وی ادامه داد: امروز می بینیم نیروهای نظامی ما از جهت اقتدار و توانمندی کارشان به جایی کشیده که عربده کشان و قداره بندان دنیا وقتی یک رزمایش را از جمهوری اسلامی ایران می بینند و چند روز قبلش اربده می زنند که ما علیه جمهوری اسلامی برمی خیزیم، خودشان به خودشان گفتند فوضولی موقوف.

حسین طیبی فر گفت: این ها هم در همین کشور زندگی می کردند چطور می شود که ما مشکلاتی در کشور داریم، الحمدلله مردم 9 دی حرکت جدیدی را آغاز کردند، همه باید کمک کنیم تا نظام جمهوری اسلامی خادم مردم بودن را به اثبات برساند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: مردم ولی نعمت مسئولان هستند و حکومت بر مردم نیست بلکه برای مردم است، هر مسئولی در نظام جمهوری اسلامی خودش را خادم مردم بداند، نه اینکه آقای مردم بداند، اگر این اتفاق افتاد بسیاری از مشکلات با حمایت مردم و کار شبانه روزی و تلاش مسئولان می تواند به نتیجه برسد.

وی افزود: 9 دی اتفاقاتی که افتاد مردم به موقع حرکت کردند، پیام رهبر را شنیدند و مردم ولایتمداری را ثابت کرده بودند، مردم در کنار رهبری بودند حتی برخی که نادانسته وارد فتنه شده بودند اما بعد متوجه شده بودند و که این ها حسین کش و عاشورا کش هستند و با دین مردم سروکار دارند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در 9دی همه مردم امدند و حادثه ای را آفریدند، دشمن و مهره های کلیدی دشمن در داخل را ناامید کردند و کاری کردند رهبر فرمود 9دی یوم الله اس تو همیشه باید بماند تا همیشه 9دی ها مواظب فتنه گران باشند، همیشه بماند تا هر جا اسلام نیاز به کمک دارد حضور جدی داشته باشند تا جمهوری اسلامی از این پیچ تاریخی بگذرد و به دست مبارک صاحب اصلی اش داده شود

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 × 2 =