صفحه اصلی » سیاسی » خواصی که در فتنه۸۸ حضور داشتند در مقابل مکتب حاج قاسم قرار دارند/ شاه بیت مکتب سلیمانی تبعیت محض از ولایت است

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان:

خواصی که در فتنه۸۸ حضور داشتند در مقابل مکتب حاج قاسم قرار دارند/ شاه بیت مکتب سلیمانی تبعیت محض از ولایت است

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: در مکتب شهید سلیمانی فصل الخطاب رهبری است و بعد از این فصل الخطاب هیچ چون و چرایی وجود ندارد و اگر کسانی خودشان را وصل می‌کنند به شهید سلیمانی و بعد هم در کنار حرف سست بزنند، این ظلم به این مکتب است.  لذا اگر ما بخواهیم به مکتب شهید سلیمانی بپردازیم شاه بیت این مکتب تبعیت است، تبعیتی که محض از ولایت باشد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۰ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا جان‌نثاری در مراسم شب شعر قهرمان که به همت خانه انقلاب اسلامی و ولایت و سازمان بسبج مداحان برگزار شد، با عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت صدیقه کبری زهرای اطهر(س) و هم‌چنین شهادت سردار دل‌ها شهید سلیمانی، روز ۹ دی را که روز بصیرت و روشنگری است گرامی داشت و گفت: ۹ دی از یک انتخاباتی شروع شد که نتایجی را در پی داشت، بعضی در این انتخابات قانون را نپذیرفتند و اظهارنظر و مسائلی داشتند که منجر به فتنه 88 شد.

 معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان با اشاره به وقایع ۲۹خرداد اظهار داشت: در این روز مقام معظم رهبری فرمایشاتی را ارائه کردند که از این روز به بعد هر کسی مقابله کرد، مقابله با ولی است و فصل الخطاب را زیر پا گذاشته که به این دلیل، اتفاقات بعد از این روز فتنه نامیده می‌شود.

وی با اشاره به حضور برخی از خواص در فتنه۸۸ عنوان کرد: بعضی از خواصی بودند که می‌گفتند که باید کنار آمد و آن‌ها حرف‌هایی دارند، در مکتب شهید سلیمانی بعد از صراحت ولی اگر بقیه هم صحبتی بکنند مورد قبول نیست. در این مکتب تا زمانیکه مقام معظم رهبری فرمایشی نکردند اظهار نظرهایی می‌شود البته خود شهید سلیمانی به دنبال منویات ایشان بودند و به دنبال فرمایشات نبودند و این منویات بالاتر است و آن چیزی است که در دل آقا می‌گذرد ولو آنکه به زبان جاری نشود.

جان نثاری افزود: در مکتب شهید سلیمانی فصل الخطاب رهبری است و بعد از این فصل الخطاب هیچ چون و چرایی وجود ندارد و اگر کسانی خودشان را وصل می‌کنند به شهید سلیمانی و بعد هم در کنار حرف سست بزنند، این ظلم به این مکتب است.  لذا اگر ما بخواهیم به مکتب شهید سلیمانی بپردازیم شاه بیت این مکتب تبعیت است، تبعیتی که محض از ولایت باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان در پایان ضمن تشکر از عوامل برگزاری شب شعر گفت: شهید سلیمانی ابعاد شخصیتی بسیاری دارد که امشب ما قرار است از شعر شعرا استفاده بکنیم، از همه عزیزان نیز برای برگزاری این مراسم تشکر می‌کنم و این جمله خاطرمان باشد که شهید سلیمانی، شهید تبعیت است، تبعیت محض از اسلام و قوانین آن و شخص مقام معظم رهبری و این کلمه را اگر از ایشان داشته باشیم و عمل بکنیم ان شا الله عاقبت به خیر خواهیم بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 + 12 =