صفحه اصلی » سیاسی » انتقام سخت خون حاج قاسم خروج آمریکا از منطقه و پایه ریزی تمدن نوین اسلامی است

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج):

انتقام سخت خون حاج قاسم خروج آمریکا از منطقه و پایه ریزی تمدن نوین اسلامی است

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: حاج قاسم سلیمانی در راستای ویژگی و خصوصیت های اخلاقی، ویژگی های انقلابی، جهادی، اجتماعی، مقاومت و ایستادگی که داشت باید در جهان شناخته شود، چراکه حضرت آقا گفتند این ویژگی ها تنها در قالب مکتب سلیمانی قرار دارد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۲

سردار سرتیپ دوم مجتبی فدا در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛ با اشاره به انتقام سختی که در برابر شهادت حاج قاسم هنوز تمام نشده است اظهار کرد: انتقام سخت هنوز تمام نشده، مرحله اول انجام شد مرحله دوم خروج آمریکایی از منطقه است که به یاری خدا با همت و تلاش جبهه مقاومت و  مردم مسلمان منطقه درحال رقم خوردن است.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان افزود: مرحله سوم انتقام سخت این است که ما امت واحده را در دل منطقه و تمدن نوین اسلامی را بین کشورهای مسلمان منطقه راه‌اندازی کنیم و نقش و تاثیر گذاری دین را در اداره حکومت رشد تعالی انسان ها به منصه ظهور بگذاریم.

وی بیان کرد: انتقام سخت تمدن نوین اسلامی امت واحده مسلمانان، انتقام سخت همبستگی و اتحاد ملت های مسلمان  در مقابل استکبار جهانی، ایستادگی و مقاومت در مقابل زیاده‌خواهی های آمریکا و استکبار جهانی و هم‌پیمانان آن‌ها است.

سردار سرتیپ دوم فدا در خصوص ویژگی های منحصر به فرد شهید سلیمانی متذکر شد: حاج قاسم سلیمانی در راستای ویژگی و خصوصیت های اخلاقی، ویژگی های انقلابی، جهادی، اجتماعی، مقاومت و ایستادگی که داشت باید در جهان شناخته شود، چراکه حضرت آقا گفتند این ویژگی ها تنها در قالب مکتب سلیمانی قرار دارد.

وی با اشاره به ویژگی های ایشان تصریح کرد: ایمان و اعتقاد به خدا، ولایت باوری، ولایت پذیری، ولایت محوری، ارتباط با مردم دغدغه مردم را داشتن، دغدغه شهدا و خانواده شهدا را داشتن، دغدغه حمایت و دفاع از ولایت انقلاب، نظام و جمهوری اسلامی را داشتن، عمل به وعده ها و کبر غرور نگرفتن، همه این موارد می‌توانند در قالب خصوصیات شهید سلیمانی  جا بگیرد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در پایان گفت: شهید سلیمانی پست و مقام را زمینه رشد مردم قرار می‌داد نه سو استفاده از مردم و این چیزی است که امروزه کمتر دیده می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

6 + یک =