صفحه اصلی » اجتماعی » اعلام جزئیات فراخوان رویداد ملی ایده پردازی کاریز من ۷

اعلام جزئیات فراخوان رویداد ملی ایده پردازی کاریز من ۷

رئیس خانه فناوری های فرهنگی اصفهان گفت: رویداد ملّی ایده پردازی و ظرفیت شناسی کاریزمَن۷ با موضوع «ایده های استارت آپی محصولات قرآنی» ویژه عموم علاقه مندان از سراسر ایران برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۵ - دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام صادق امینی رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان گفت: رویداد ملّی ایده پردازی و ظرفیت شناسی کاریزمَن۷ با موضوع «ایده‌های استارت آپی محصولات قرآنی» ویژه عموم علاقه‌مندان از سراسر ایران برگزار می‌شود که در این رویداد، ایده پرداز می‌تواند قبل از ثبت ایده برای مشاوره با داور‌ها ارتباط بگیرد و ایده را تکمیل و سپس ثبت نهایی کند.

وی با بیان این که این رویداد صرفاً ایده‌پردازی نیست و در آن ایده‌ورزی اتفاق می‌افتد، گفت: ایده‌ورزی به این صورت است که تا چند مرحله امکان استفاده از مشاوره داور‌های رویداد وجود دارد و در ادامه یک جلسه تمرین و تجربه قبل از داوری نهایی برگزار خواهد شد.

امینی گفت: در جلسه تمرین و تجربه، ایده‌هایی که کامل‌تر هستند ارائه خواهد شد و همه شرکت کنندگان با حضور در جلسه با ایده‌ها آشنا شده و داوران مجدد نقاط قوت و ضعف ایده‌ها را یادآور می‌شوند و راه حل و رفع مشکلات ایده‌ها را پیشنهاد می‌دهند و این جلسه تمرین و تجربه که به صورت آنلاین برگزار خواهد شد باعث می‌شود که سایر شرکت کنندگان با نواقص احتمالی ایده خودشان آشنا و فرصت بهتری برای تکمیل آن در اختیار داشته باشند.

رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان هدف اولیه از این رویداد را همفکری فعالان قرآنی کشور برای پیدا کردن راه‌هایی برای چالش‌های توسعه فرهنگ قرآن کریم عنوان کرد و گفت: با مشاوره صاحب نظران این حوزه سعی داریم با کمک همدیگر یک قدم برای بهتر شدن وضعیت تبلیغ و ترویج معارف قرآن کریم برداریم.

وی هدف دوم این رویداد راگفت: خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان از ایده‌های مستعدی که تمایل دارند به شرکت تبدیل شوند حمایت می‌کند تا بوم کسب و کار و بیزینس پلن خود را ترسیم کنند تا بتوانند نمونه اولیه را تولید و وارد کسب و کار فرهنگی شوند و به صورت تاب آور و مستقل فعالیت خودشان را ادامه دهند و در مسیر رشد و شتاب دهی قرار بگیرند.

امینی گفت: ممکن است بعضی از شرکت کنندگان، ایده‌های خود را عملیاتی کرده و یک نمونه محصول قرآنی تولید کرده، ولی در حال حاضر برای بازاریابی محصول خود نیاز به یک حمایت داشته باشند که خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان تا سقف ۷۰ میلیون ریال از این گروه‌های بر اساس نظر داوران حمایت خواهد کرد.

رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان گفت: رویداد ملّی ایده پردازی و ظرفیت شناسی کاریزمَن۷ به همت خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با مشارکت و همکاری معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان، اداره کل اوقاف استان، اداره امور قرآنی استان اصفهان، دارالقرآن بسیج ناحیه امام صادق (ع)، مؤسسه دارالقرآن کریم، مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق و… برگزار می‌شود.

وی گفت: به ترتیب نفر اول تا سوم، ۵۰، ۳۵ و ۲۰ میلیون ریال و به شایسته تقدیر ۵ میلیون اهدا خواهد شد.

امینی در پایان مهلت ارسال ایده‌ها را تا ۲۰ دی ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد و گفت: عموم علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند به نشانی اینترنتی kariznegar.ir/karizman/۲۷ مراجعه کنند و قبل از تکمیل مراحل ثبت نام امکان مشاهده چند فیلم کوتاه که رویداد را تبیین کرده است، وجود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 + 3 =