صفحه اصلی » ورزشی » ادای احترام تیم ذوب آهن به شهید #قهرمان پیش از بازی با فجر سپاسی

ادای احترام تیم ذوب آهن به شهید #قهرمان پیش از بازی با فجر سپاسی

مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی ذوب آهن اصفهان گفت: حضور تیم فوتبال ذوب آهن و تیم فجر سپاسی با چفیه در میدان مسابقه و اهدای گل به یادمان تمثال سردار در کنار زمین خواهد بود که نشان از تجدید بیعت مسئولان، بازیکنان، مربیان و اعضای دو باشگاه و هواداران با آرمان های این شهید بزرگوار است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۰ - دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۳

محمد مهدی رمضانی  در گفت وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و یارانش مراسم و آیین گرامیداشت یاد و خاطره این سردار خستگی ناپذیر و الگوی صداقت، شهادت و پیرو ولایت قبل از بازی تیم فوتبال ذوب آهن در مقابل فجر سپاسی برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: حضور تیم فوتبال ذوب آهن و تیم فجر سپاسی با چفیه در میدان مسابقه و اهدای گل به یادمان تمثال سردار در کنار زمین خواهد بود که نشان از تجدید بیعت مسئولان، بازیکنان، مربیان و اعضای دو باشگاه و هواداران با آرمان های این شهید بزرگوار است.

وی افزود: همچنین حضور تیم فوتبال ذوب‌آهن در زمین با کاور منقش به تصویر سردار دلها و جمله مرد میدان خواهد بود.

رمضانی ادامه داد: از دیگر برنامه هایی که در این بازی برای بزرگداشت شهادت حاج قاسم برنامه ریزی شده است نصب بنر بزرگ سردار سلیمانی بر روی سکوهای ورزشگاه بزرگ فولادشهر است.

مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن با بیان اینکه سردار سلیمانی محبوب دل هاست، گفت: اقدامات باشگاه ذوب آهن به این بازی و به این روز سالگرد خلاصه نشده و در طول سال و در فعالیت های ورزشی و فرهنگی این باشگاه برنامه های متعدد و مختلفی با همکاری ناحیهمقاومت شهید تندگویان ذوب آهن در این زمینه انجام می شود.

وی گفت در راستای مسئولیت های اجتماعی باشگاه نیز ،در این مسابقه تعدادی از کودکان سندرمی حضور دارند و بنر حمایتی از خانواده های تحت حمایت کمیته امداد نیز نصب می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × 4 =