صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » ولایت فقیه، خطی که حاج قاسم از او اطلاعت می‌کرد

ولایت فقیه، خطی که حاج قاسم از او اطلاعت می‌کرد

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان آران و بیدگل گفت: حاج قاسم در یکی از سخنرانی‌هایش قسم میخورد که اگر می خواهید جایگاهی در بهشت داشته باشید، از پیروی از ولایت فقیه دور نمانید.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - سه شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۴

حسین توکلی مقدم در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: اگر بخواهیم در رابطه با سردار سلیمانی صحبت کنیم، زبان قاصر است چرا که ما هیچ‌کدام نمی توانیم شخصیت ایشان را به درستی بیان، تعریف یا تمجدید کنیم، حاج قاسم از لحاظ وسعت  و احترام یا مقام  در بالاترین درجه یک مومن واقعی در میان شهدا و سطوح نظامی قرار داشت.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان آران و بیدگل افزود: با توجه به مطالعات خودم پیرامون بحث شخصیت افراد، حاج قاسم انسانی بود که از قدیم بر نفس خود غالب بود و در همه کارهایی که انجام می‌داد، اول خدا و بعد ولایت فقیه را در نظر می گرفت، حاج قاسم احترام خاصی برای ولایت فقیه قائل بود و جایگاهی که ایشان به دست آوردن به راستی با ایمان خالص و عمل صحیح به دست آمده بود.

وی خاطرنشان کرد: روایتی داریم که میگویند با خدا باش و پادشاهی کن، یعنی اگر شما خدا را رها کنید، همه چیز خود را از دست خواهید داد و اگر با خدا باشید به همه جایگاه و مقامی  که مدنظر دارید، خواهید رسید ، سردار سلیمانی که سردار دل‌ها نام گرفت شخصیتی بود که در تمامی  زندگی‌شان نقش خدا پررنگ بوده است.
توکلی مقدم ادامه داد: حاج قاسم  در یکی از سخنرانی‌هایش قسم میخورد که اگر می خواهید جایگاهی در بهشت داشته باشید، از پیروی از ولایت فقیه دور نمانید، اگر هم کسی به فرمان مقام معظم رهبری شکی داشته باشد،  با قسم سردارسلیمانی باید پی ببرد که آیت‌الله خامنه‌ای نماینده‌ای از نمایندگان امام زمان است. به همین جهت ما باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

وی متذکر شد: همانگونه که سردارسلیمانی تمام عمرش را در پیرو خط رهبری گذراند و شبانه روزی در میدان نبرد بود  و برای مردم کار جهادی می کرد و در همین راه جان خودش را فدا کرد ما هم نباید از  راه این شهید بزرگوار دور بمانیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × 3 =