صفحه اصلی » ورزشی » ورزشکاران نیازمند مکتبی، همچون مکتب سلیمانی

ورزشکاران نیازمند مکتبی، همچون مکتب سلیمانی

ملی پوش پاردومیدانی کشور گفت: ورزشکاران و نسل جوان ما، برای رسیدن به قله‌های عزت و سعادت سخت، به مکتب و مرام شهید سلیمانی نیازمند هستند. 

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۹ - سه شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۴

پیمان نصیری، در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛ در وصف ویژگی های شهید سلیمانی به عنوان یک قهرمان اظهار کرد:  شهید سلیمانی یک سرباز وطن پرست بود و همیشه در میدان‌های نبرد و در مبارزه با ظالم حضور داشت، این مرد مخلص خدا بود  و  به ائمه اطهار(ع) ارادت زیادی داشت، ایشان همواره پر از مهربانی و ازخودگذشتگی بود.

ملی پوش پاردومیدانی کشور  افزود: سردار سلیمانی مرد عمل، طرفدار مظلوم و دشمن ظالم بود، این شهید والامقام همیشه برای وطنش اتفاقات خوبی را رقم میزد و همین سبب محبوبیتش در نزد مردم شد. ما ورزشکاران باید صداقت، گذشت، تلاش، پشتکار، جنگندگی و استقامت این بزرگمرد را الگوی خود قرار دهیم و تلاش کنیم همواره پا در مکتب شهید سلیمانی بگذاریم.

وی تصریح کرد:  ما ورزشکاران باید میدان گرا باشیم و طبق مکتب سلیمانی رفتار کنیم، سالگرد شهادت شهید سلیمانی فرصت مناسبی برای تبیین افکار و آرمان‌های این سردار بزرگ خواهد بود. ورزشکاران و نسل جوان ما، برای رسیدن به قله‌های عزت و سعادت سخت، به مکتب و مرام شهید سلیمانی نیازمند هستند.  قطعا تمامی زندگی این شهید نه تنها برای مردم و جوانان ایران، بلکه برای همه افراد عالم، موثر و الگویی بی‌بدیل و مثال‌زدنی خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سیزده + 18 =