صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » تارتار: رقابت در تیم به خوبی انجام می شود/ این برد را به کارگران زحمتکش کارخانه تقدیم می کنم

تارتار: رقابت در تیم به خوبی انجام می شود/ این برد را به کارگران زحمتکش کارخانه تقدیم می کنم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: رقابت در تیم ما به خوبی انجام می شود و بازیکنان می دانند که اگر کوچکترین لغزشی داشته باشند جایشان را از دست می دهند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۴۲ - دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل فجرسپاسی اظهار کرد: از پرسنل و کارگران کارخانه ذوب آهن تشکر می کنم در چند روز گذشته و با وجود بارندگی هایی که وجود داشت رسیدگی به زمین سخت بود به آن ها خداقوت می گویم، به اصفهانی ها برای برد دو تیم اصفهان تبریک می گویم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان عنوان کرد: برای ما بازی سختی بود به خصوص تا قبل از اینکه گل اول را بزنیم؛ فجر دفاع منسجمی داشت و ما نتوانستیم موقعیت خاصی ایجاد کنیم منتها در پرسی که انجام دادیم توانستیم گل اول را بزنیم.

تارتار بیان کرد: بعد از گل اول شرایطمان بهتر شد، توانستیم از حملات و ضد حمله ها به خوبی استفاده کنیم، در نیمه دوم با تغییراتی که انجام دادیم توانستیم نتیجه را حفظ کنیم هیچ موقعیتی به تیم فجر ندادیم، از تک تک بازیکنان که جانانه جنگیدند و شرایط بازی را در حال حاضر درک می کنند، تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

وی در خصوص چگونگی داوری امروز اذعان کرد: داوران امروز خوب بود و بی نقص قضاوت کردند و به نظر من داوری خوبی را انجام دادند، برای اینکه بردیم این را نمی گویم، به گروه داوران خسته نباشید می گویم.

مهدی تارتار در مورد مصدومیت قریشی در بازی گفت: با توجه به فشردگی بازی ها، مصدومیت ها بیشتر شده است قریشی در حین بازی آسیب دید که پزشک تیم باید مراحل درمانش را پیگیری کند تا میزان آسیب دیدگی مشخص شود امیدوارم جزئی باشد و به بازی های بعدی برسد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: با توجه به خصوصیات فنی میلاد جهانی او را در بازی جلوتر آوردیم و خداروشکر این کار در چند بازی اخیر جواب داده است و وقتی کارش را به خوبی انجام داد ما او را تعویض کردیم و نیروهای دونده تر را جایگزین کردیم که از دو گلی که زده بودیم محافظت کنیم و خوب جواب داد چون گلی دریافت نکردیم امروز روز خوب میلاد جهانی بود.

وی افزود: من بعد از بازی رایکا گفتم این بازی کمک خوبی به ما کرد در آن بازی یک سری از بازیکنان جایگزین وارد زمین شدند و خوب کار کردند و جایشان را محکم کردند ما را متقاعد کردند که از آن ها استفاده کنیم و ما هم بخاطر بازی خوبی که انجام داده بودند حقشان را بهشان دادیم، رقابت در تیم ما به خوبی انجام می شود و بازیکنان می دانند که اگر کوچکترین لغزشی داشته باشند جایشان را از دست می دهند.

تارتار در پایان خاطرنشان کرد: این برد را به کارگران  زحمت کش کارخانه تقدیم می کنم آن ها زحمت فراوانی برای سرپا بودن تیم ما می کشند تا بازیکنان در رفاه باشند امیدوارم با بردهای دوباره بتوانبم دل این عزیزان را شاد کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × یک =