صفحه اصلی » تولیدی » سیدعباسی: منتظر فرصت مالک باشگاه نیستم/ باید مقابل سپاهان شش دانگ بازی کرد

سیدعباسی: منتظر فرصت مالک باشگاه نیستم/ باید مقابل سپاهان شش دانگ بازی کرد

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد بیان کرد: هنگامی که مقابل تیمی مانند سپاهان بازی دارید باید شش دانگ حواستان به تمام صحنه های بازی باشد ما در دو صحنه غافل شدیم و گل دریافت کردیم، بازیکن ما مصدوم شده بود و ما از جای خالی بازیکنمان گل خوردیم.

تاریخ انتشار: ۲۰:۱۹ - دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ داوود سید عباسی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: در نیمه اول با بازی مستقیم سعی کردیم خط هافبک سپاهان را از مسیر خارج کنیم، خط هافبک سپاهان خوب است، پرس های منطقی انجام می دهد و فاصله بین بازیکنانش کم است له همین جهت ما سعی داشتیم با خارج کردن سپاهان از خط هافبکش، تیممان را از دروازه خودمان دور و به دروازه حریف نزدیک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد بیان کرد: این کار را در نیمه اول عالی انجام داده و موقعیتی به تیم سپاهان ندادیم، در یک یا دو صحنه در ضد حمله ها خطرناک ظاهر شدیم ولی از آنجایی که تیم ما جوان است در نیمه دوم از نیمکت دور شدند و ما نتوانستیم تیم را کنترل کنیم، هنگامی که مقابل تیمی مانند سپاهان بازی دارید باید شش دانگ حواستان به تمام صحنه های بازی باشد ما در دو صحنه غافل شدیم و گل دریافت کردیم، بازیکن ما مصدوم شده بود و ما از جای خالی بازیکنمان گل خوردیم.

سید عباسی بیان کرد: در برخی شرایط بازیکن مصدوم می شود و توپ را خودش در گل می زند، بازیکن ما توپ را در اوت زد و افتاد و از جای خالی اش گل خوردیم، ولی این موارد به علت عدم تجربه است، ما در تیم تعداد بالایی مصدوم داریم، ابوالفضل عکاشه از ناحیه هردو پا مصدوم است، اميدوارم برای احسان حسینی مشکلی پیش نیامده باشد.

وی افزود: هنگامی که ده بازیکن از ناحیه همسترینگ مصدوم می شوند حتما یک علتی دارد، از روزی که ما امدیم به فاصله ۵ روز، ۵ روز بازی های فشرده انجام می دهیم سعی می کنیم در زمین به بازیکنانمان فشار نیاوریم تا مصدوم نشوند.

داوود سید عباسی گفت: در برخی از پست ها ما یک بازیکن داریم، سه بازی اولمان را به چشم بازی تدارکاتی نگاه کردیم چرا که باید از کیفیت تیممان باخبر می شدیم اگر شانس با ما یار بود و فرصتی ده پانزده روزه برای تمرین می داشتیم یا در دی ماه بازیکن جذب می کردیم بهتر بود، بازیکنان ما با تمام وجودشان بازی می کنند ولی فوتبال تجربه هم هست ما باید از اشتباهات درس بگیریم ما سعی می کنیم اشتباهاتی که در بازی های قبلی داشتیم را در بازی های بعدی اصلاح کنیم ولی بعضی از اشتباهات جدید است و باید از آن درس بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد با بیان اینکه داوری صحنه خاصی نداشت، افزود: ترکیب تیم را با پنج چهار یک شروع کردیم، چونکه بازیکنان سپاهان ریزه کار هستند و در لایه های دفاعی حریف خیلی خوب جا می گیرند ما سعی کردیم اول استحکام تیممان را حفظ کنیم، وقتی وارد تیمی می شوید که آخرین تیم جدول است اولین چیزی که باید به تیم برگرداند شخصیت گل نخوردن تیم است.

سید عباسی ادامه داد: ما در خط دفاع بازیکنان خوبی داریم آنچه که باعث می شود ما گل بخوریم عدم رساندن تفکرات ما به بازیکنان است، ما نمی رسیم در یک یا دو جلسه تمرین تفکراتمان را به تیم دهیم، باید در هر جلسه و بعد از هر بازی تفکراتمان را به بازیکنان بگوییم، بعد از خوردن گل ما باید درصدد جبران برمی آمدیم.

وی تصریح کرد: بعد از خوردن گل دوم از آنجایی که باید تلاش می کردیم به گل مساوی برسیم کمی باز بازی کردیم، تیم هایی که ما با آنها بازی می کنیم برای مثال تیم سپاهان در چند سال اخیر اگر بهترین نبوده باشد قطعا یکی از سه تیم برتر کشوری است، تیم باکیفیتی است و بازیکنان خوبی دارد، به همین جهت باید تمام حواسمان به بازی ها باشد.

وی افزود: چیزی که امروز در بازی برای من امیدوار کننده بود این بود که بابک سلامت دروازه بان تیممان که سرمایه باشگاه و شهرمان است خیلی خوب در دروازه ایستاد، ولی دوست داشتم گل دوم را طور دیگری می خورد بهرحال چیزی از ارزش های این بازیکن کم نکرد و از این بازیکن راضی هستم.

سرمربی پدیده درباره گلر ذخیره خاطرنشان کرد: ما دروازه بان امیدها را آوردیم که گفتند نمی‌تواند بازی کند و بابک سلامت به بازی آمد، دیشب با بزرگان تیم صحبت کردم قرار شد این دوستان برگردند، من شرایطم را اعلام کردم و بچه‌ها قبول کردند اجازه دهید در مورد آن نگویم دروازه‌بان امیدها را صدا کردیم، ایفمارک نیز رفت اما نشد بازی کند.

سید عباسی در مورد اینکه کم تجربگی بازیکنان و 13 هفته کافی نیست و اینکه نمی‌خواهد مربی دیگری را اضافه کند که تجربه داشته باشد، افزود: من فکر نمی کنم باتجربه تر از میثاقیان و مهاجری در این تیم بوده باشد، لیست بازی هایی که از روزی که من آمدم داشتیم و داشته های من از بدو ورود به این تیم و لیست مصدومانمان باعث می شود ما در بازی ها تجربه کسب کنیم و به هربازی بعنوان بازی تدارکاتی نگاه کنیم، فرصت بازی کردن هست ولی فرصت در لیگ ماندن نیست.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در پاسخ به این سوال که مالک باشگاه عذر مهاجری را خواسته، گفت: من منتظر فرصت باشگاه نیستم اگر ببینم تاثیری دارم کار می کنم اینگونه نیست که به این باشگاه چسبیده باشم، خداراشکر که در این مجموعه هستم، بودن در این مجموعه برایم بیشتر از درس مربیگری بود، تلاشمان را می کنیم، قصد توجیه نتایج را ندارم، واقعیت را می گویم و چیزی برای پنهان کاری نداریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × 4 =