صفحه اصلی » تولیدی » نویدکیا: 3 باخت بچه‌ها را تحت فشار گذاشته بود/ باید نگران تیم‌هایی بود که موقعیت‌سازی نمی‌کنند

نویدکیا: 3 باخت بچه‌ها را تحت فشار گذاشته بود/ باید نگران تیم‌هایی بود که موقعیت‌سازی نمی‌کنند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر بخواهم واقعیت را بگویم تیم من واقعا موقعیت‌سازی می‌کند از دید من تیمی که بتواند موقعیت‌سازی کند می‌توان به آن تیم امیدوار بود که مشکلاتش را حل کند، یک موقع تیمی هست که موقعیت درست نمی‌کند و آن زمان شما باید نگران آن تیم باشید چون آن تیم که موقعیتی ایجاد نمی‌کند که بخواهد به نتیجه برسد.

تاریخ انتشار: ۲۰:۳۱ - دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ محرم نویدکیا در نشست خبری بعد از بازی تیمش در مقابل پدیده مشهد اظهار کرد: به نظرم از طرف ما نیمه اول یک بازی نسبتاً معمولی بود ولی از طرف تیم پدیده، تیم پدیده یک نیمه فوق‌العاده از نظر ساختار دفاعی بود، سعی کردند فضاهایی را که ما از آن استفاده می‌کنیم به خوبی پوشش بدهند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان عنوان کرد: آنها سعی داشتند با پرس شدید کاری کنند هافبک ما نتواند توپ بگیرد و بازی سازی کند در این کار نسبتا خوب بودند، موقعیت‌هایی هم داشتیم، در نیمه اول توپ دست‌مان بود، سعی در بازی‌سازی داشتیم، اما واقعیت این است که مقابل تیم پدیده نتوانستیم موقعیت زیادی ایجاد کنیم.

نویدکیا گفت: واقع بینانه بگویم یک مقدار طبیعی بود چون ما سه شکست داشتیم و این موضوع تا اندازه‌ای بازیکنان ما را تحت فشار قرار داده بود و این طبیعی است، در نیمه دوم در رختکن با همکارانم با بازیکنان صحبت کردیم و تا حدودی توانستیم آن ها را قانع کنیم که نیازی به عجله نیست، ما تیم باکیفیتی هستیم و قطعا روزهای خوبی خواهیم داشت، نیاز نیست عجله کنیم و به خودمان فشار بیاوریم بخاطره اینکه سه باخت داشتیم.

وی گفت: در نیمه دوم بازیکنان با آرامش بیشتر ولی با قدرت بیشتر سعی کردند کار کنند، فکر می‌کنم سیستم دفاعی پدیده دچار مشکل شد و فضاها را خیلی خوب در کناره‌ها به ما دادند و حتی روی ضربات ایستگاهی مخصوصا کرنر ها مقداری عجول بودند.

محرم نویدکیا اذعان کرد: ما سعی کردیم انواع کارهایی که تمرین کرده بودیم را انجام دهیم درست است شاید خیلی نتوانستیم گل بزنیم، اما کارهای تاکتیکی خودمان را انجام دادیم، نیمه دوم، نیمه فوق‌العاده خوبی بود و تیم پدیده در لحظات آخر سعی کرد همان عملکردی را که در مقابل استقلال و پیکان انجام داده بود، تکرار کند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اما دیگر بعد از 2 بر هیچ، زمان کافی را برای آن نوع بازی نداشتند ولی در هر صورت بابت فشردگی بازی و دفاعی که در نیمه اول داشتند، باید به آنها تبریک گفت.

نویدکیا در پاسخ به اینکه موقعیت سوزی تیمش باعث نگرانی او و کادرفنی اش نمی شود، گفت: این یک مسئله طبیعی است و دیروز هم در کنفرانس خبری گفتم، هر چقدر هم زیبا بازی کنیم و مثلاً من بگویم مقابل یک تیم 12 موقعیت داشتیم، مقابل تیم دیگر 10 موقعیت داشتیم مهم نیست، توپ‌های ما باید در گل برود و اگر غیر از این باشد، این توجیه کردن است.

نویدکیا ادامه داد: اگر بخواهم واقعیت را بگویم تیم من واقعا موقعیت‌سازی می‌کند از دید من تیمی که بتواند موقعیت‌سازی کند می‌توان به آن تیم امیدوار بود که مشکلاتش را حل کند، یک موقع تیمی هست که موقعیت درست نمی‌کند و آن زمان شما باید نگران آن تیم باشید چون آن تیم که موقعیتی ایجاد نمی‌کند که بخواهد به نتیجه برسد.

وی افزود: فکر می‌کنم اگر یک مقدار فشار از روی بازیکنان‌مان برداشته شود و یکی دو بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم، بازیکنان با آرامش و اعتماد به نفس بیشتر و بهتری می توانند بازی کنند و ما هم به نتایج بهتری می رسیم.

محرم نوید کیا در پاسخ به نظرش در رابطه با داوری این بازی خاطرنشان کرد: من در رابطه با داوری هیچ وقت صحبت نمی‌کنم و الان نیز چیزی ندارم که بگویم.

نتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × 2 =