صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » فعالیت شجاعانه شهید سلیمانی #قهرمان هزینه های آمریکا را بر باد داد

کارشناس مسائل سیاسی:

فعالیت شجاعانه شهید سلیمانی #قهرمان هزینه های آمریکا را بر باد داد

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به چرایی صدور دستور به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی گفت: حاج قاسم با انجام فعالیت‌های شجاعانه تمام هزینه‌هایی که آمریکا در منطقه کرده بود را بر باد داد و به همین دلیل دستور ترور ایشان را صادر کردند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۷ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۵

به گزارش صاحب نیوز،  حمید باقری کارشناس مسائل سیاسی  در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهر دهاقان با تسلیت ایام فاطمیه و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم شجاعت و روحیه مقاومت داشت و در این مسیر هیچ‌گاه خسته نمی‌شد.

وی با اشاره به چرایی صدور دستور به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی بیان کرد: حاج قاسم با انجام فعالیت‌های شجاعانه تمام هزینه‌هایی که آمریکا در منطقه کرده بود را بر باد داد و به همین دلیل دستور ترور ایشان را صادر کردند.

باقری فداکاری و نوع دوستی را از ویژگی‌های شهید سلیمانی دانست و ادامه داد : ایشان در فداکاری و نوع دوستی همتا نداشت و در هر عرصه‌ای که نیاز بود در خدمت نظام و انقلاب بود.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به معنویت شهید سلیمانی گفت: توسل ایشان به قرآن و اهل بیت (ع) بسیار خاص بود و هنگام زیارت اهل بیت بسیار گریه می‌کرد.

وی با بیان این‌که سپهبد سلیمانی بسیار با اخلاص بود بیان کرد: حاج قاسم هرجا کاری کرد فقط در راه رضای خدا بود و هیچ‌گاه برای خودنمایی و شهرت قدم بر نمی‌داشت.

باقری با درایت بودن شهید سلیمانی را از دیگر ویژگی‌های این شهید دانست و گفت: ایشان چندین سال قبل از ورود داعش به منطقه ،پیش‌بینی چنین فرقه ای را کرده بودند،

کارشناس مسائل سیاسی با بیان این‌که حاج قاسم بسیار نترس بود گفت: ایشان ترس از دست دادن جانش را نداشت و برای شهادت لحظه شماری می‌کرد .

وی با بیان این‌که آمریکایی‌ها از حاج قاسم ترس زیادی داشتند گفت: آن‌ها به خوبی می‌دانند که شهید حاج قاسم سلیمانی، خطرناک‌تر از حاج قاسم سلیمانی است.

باقری با بیان این‌که حاج قاسم اهل حزب و جناح خاصی نبود تصریح کرد: حفظ انقلاب خطر قرمز سپهبد سلیمانی بود.

کارشناس مسائل سیاسی در ادامه حاج قاسم سلیمانی را صاحب یک مکتب دانست و گفت : ما هرچه از این شهید دیده‌ایم را باید جز مکتب او بدانیم و عملیاتی کردن مکتب حاج قاسم را در دستور کار قرار دهیم و این امر ضرورت دارد.

وی گفت: بصیرت نیاز کنونی جامعه ما است و باید برای افزایش بصیرت افراد تلاش جدی داشته باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج + هشت =