صفحه اصلی » استان اصفهان » عکس حاج قاسم، عذاب جان جنایتکاران

عکس حاج قاسم، عذاب جان جنایتکاران

حجت الاسلام  دانشمند گفت: اگر کسی همانند حاج قاسم سلیمانی راه درست را طی کند و زمین و زمان را بشناسد، حتی یادش، اسمش و عکسش می تواند لرزه به جان دشمن بیاندازد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۱ - جمعه ۱۴۰۰/۱۰/۱۷

حجت الاسلام مهدی دانشمند در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛  با اشاره به واکنش های کشور های جنایتکار نسبت به تصاویر شهید سلیمانی و حذف آن‌ها اظهار کرد: اگر کسی همانند حاج قاسم سلیمانی راه درست را طی کند و زمین و زمان را بشناسد، حتی یادش، اسمش و عکسش می تواند لرزه به جان دشمن بیاندازد، متاسفانه برخی  از ما انسان ها به‌قدری راه نادرست را رفتیم و بد کار کردیم که زنده و مرده بودنمان برای دشمن هیچ تفاوتی نمی کند.

این سخنران مذهبی افزود: حاج قاسم شهادتش در دل دشمنان هراس می‌انداخت و اکنون پس از شهادت ایشان اسم و عکسش همین روال را طی می کند و با این موضوع  مشخص می شود که حاج قاسم راه درستی را رفته است، اگر ماهم به این مرحله نرسیم معلوم می شود که راه کجی را طی کرده‌ایم.

وی در رابطه با ویژگی بارز حاج قاسم بیان کرد: موضوعی که برای شهید سلیمانی بسیار اهمیت داشت، کمک به مظلوم بود، برای ایشان ملیت مظلوم، عراقی یا ایرانی بودن آن تفاوتی نداشت و هر جایی که مظلومی می‌دید به کمک آن می شتافت و با ظالم مبارزه می کرد، برای حاج قاسم ظالم خودی  یا خارجی تفاوتی نداشت، او مرد میدان بود.

حجت الاسلام  دانشمند  تصریح کرد:  شهید سلیمانی برای هر عمل خود،  مبنا داشت، همانند عده‌ای از افراد نبود که حُب و بغضشان فردی و شخصی باشد، ایشان بر مبنای قرآنی و دینی عمل می‌کرد، حتی زمانی که  یزیدیان در عراق مورد محاصره قرار گرفتند که اصلا کاری به ما ندارند، حاج قاسم سلیمانی به کمک آن‌ها رفت و آن‌ها را از دل دشمنانشان نجات داد.

وی ادامه داد: این بسیار خوب است که چقدر برای آدم مردم اهمیت داشته باشند که بتوانند در برابر آن‌ها مفید واقع شود و غربال کند و به درد همگان بخورد، همانند اکسیژنی که هم کافر استشمام می‌کند و هم گل سرخ، اما گل سرخ را هرکس ببیند شاد می شود، حاج قاسم در تمامی لحضات زندگی خود به درد همگان شتافت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 − 3 =