صفحه اصلی » استان اصفهان » از دست دادن امتیازها، شانس قهرمانی را به باد می‌دهد

از دست دادن امتیازها، شانس قهرمانی را به باد می‌دهد

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: اگر امتیازات را از دست بدهیم شانس قهرمانی را از دست می‌دهیم. می‌دانیم که بازی کردن با فولاد سخت است. بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد. باید با تمرکز بالا بازی کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی بدست آوریم.

تاریخ انتشار: ۱۹:۵۱ - جمعه ۱۴۰۰/۱۰/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد اظهار کرد: همه می‌دانند که فولاد یکی از تیم‌های خوب لیگ ما است و ما قطعاً بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت. به خاطر نتایج هفته‌های گذشته تحت فشار بودیم اما هفته گذشته مقابل پدیده خوب بودیم اما باید این روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان افزود: اگر امتیازات را از دست بدهیم شانس قهرمانی را از دست می‌دهیم. می‌دانیم که بازی کردن با فولاد سخت است. بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد. باید با تمرکز بالا بازی کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی بدست آوریم. فولاد همیشه روند خودش را ادامه می‌دهد. این تیم سبک خاصی از فوتبال ارائه می‌دهد که منحصر به خودشان است.

وی بیان کرد:  باید این واقعیت را قبول کنیم که تیم خیلی خوبی هستند و راهکارهای خوبی داشته باشیم که برابر این تیم به گل برسیم و موقعیت سازی کنیم.

نویدکیا با اشاره به غایبان سپاهان در دیدار فردا متذکر شد: کماکان رضا میرزایی را که از بازی با نساجی آسیب دید همراه با یاسین سلمانی به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما مهدی زاده روند مصدومیتش رو به بهبود است و احتمالاً از هفته آینده به تمرینات اضافه می‌شود.

وی در رابطه با اینکه ترکیب تیمش در خط جلو به ترکیب مطلوبی رسیده است اعلام کرد: در مورد ترکیب مطلوب خیلی با این موضوع موافق نیستم. بازیکنانی که در سپاهان هستند فرقی نمی‌کند که کدام بازی می‌کنند. با صلاحدید کادر فنی ممکن است برخی بازی کنند یا بازی نکنند اما مهم این است که همه بازیکنان تلاش خود را برای تیم انجام می‌دهند. کم کم باید به آن سمت برویم که از موقعیت‌ها استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در پایان نشست خبری در خصوص حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ و حضور سپاهان و فولاد در این مسابقات گفت: دلم می‌خواست که به باشگاه خودمان و فولاد تبریک بگویم به خاطر اینکه اگر سپاهان و فولاد نبودند ممکن بود یک فاجعه برای فوتبال ما به وجود بیاید و اگر ما هم از آسیا حذف می‌شدیم شاید یک فاجعه برای فوتبال ما پیش می‌آمد. امیدوارم روزی برسد که این اتفاقات و اما و اگرها تمام شود و باشگاه‌ها با چنین مشکلاتی مواجه نشوند. فکر می‌کنم اگر همین روند را ادامه دهیم مطمئناً در سال‌های بعد هم همین مشکلات به وجود می‌آید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک + پانزده =