صفحه اصلی » استان اصفهان » کل دنیا از حاج قاسم سود و برکت بردند

کل دنیا از حاج قاسم سود و برکت بردند

پر افتخارترین هنرمند جوان استندآپ کمدین کشور گفت: می توان گفت یک دنیا از وجود این مرد بزرگ، سود و برکت بردند، تاثیری که سردار سلیمانی در ریشه‌کن شدن داعش و مشکلاتی که در خاورمیانه داشت، قابل تحسین است و مطمئنا اگر ایشان  این گروه را تخریب نمی‌کرد اکنون چندین کشور درگیر داستان داعش بودند.

تاریخ انتشار: ۲۲:۲۷ - دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۰

سید محسن هاشمی در گفت و گو با خبرنگار  صاحب نیوز؛ در خصوص قهرمان بزرگی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد:  شاید یکی از ویژگی هایی که سردار سلیمانی را تبدیل به قهرمان کرد این است که ایشان فراتر از مسئولیت های نظامی عمل می کرد، زیرا همگی دیدیم در حادثه‌ای همانند سیل جنوب کشور قبل از آن‌که مسئولان کشوری به حادثه برسند، ایشان با نیروهای خود به کمک مردم شتافتند. با وجود اینکه همگی می‌دانیم سردارسلیمانی چه میزان با حضورشان به مردم سیل زده کمک کردند، اما بعد از آن همیشه در صحبت هایشان گفتند که با اینکه من نمی توانستم کمکی کنم خواستم با حضورم به مردم دلگرمی دهم.

هنرمند جوان استندآپ کمدین کشور افزود: چقدر زیباست که سردار سلیمانی،  سرداری متعلق به سپاه قدس ایران بودند و همه دنیا ایشان را با نام یک ایرانی می شناسند، حقیقتا می توان گفت یک دنیا از وجود این مرد بزرگ، سود و برکت بردند، تاثیری که سردار سلیمانی در ریشه‌کن شدن داعش و مشکلاتی که در خاورمیانه داشت، قابل تحسین است و مطمئنا اگر ایشان  این گروه را تخریب نمی‌کرد اکنون چندین کشور درگیر داستان داعش بودند.

وی بیان کرد: فکر می کنم چنین موارد باعث می‌شود که سردار سلیمانی به عنوان یک قهرمان شناخته شود، سردار سلیمانی در کل دنیا محبوب بود، حاج قاسم کسی بود که باعث شد رسانه های آمریکایی از قدرت و  هوش این بزرگوار همیشه مطلب بنویسد حتی با وجود این که شهید سلیمانی بزرگترین دشمن برای آن‌ها شناخته می شد.

هاشمی ابراز داشت:  رسانه‌های آمریکایی همیشه سعی در تخریب شخصیت حاج قاسم داشتند اما در واقعیت می دانستند ایشان یک شخصیت بسیار باهوش در کار خودش است و همین موضوعات باعث می‌شود که یک فرد به عنوان قهرمان تلقی شود.

وی ادامه داد:  از یاد نخواهم برد آن روزی که خبر شهادت‌شان پخش شد تا چند روز حال مناسبی نداشتم و هر لحظه منتظر خبر تکذیبه بودم اما متاسفانه این یک حقیقت بود،  یک عزیزی در این راستا به بنده  گفتند که حیف بود اسم شهید به اسم سردار سلیمانی اضافه نشود و به راستی حیف ایشان بود که شهید نشود خوشحالیم که ایشان  به خواسته دل خودش رسید.

هنرمند جوان استندآپ کمدین کشور خاطر نشان کرد:  در یک مکانی بودیم یک نفر در آن میان گفت برای شادی دل سردارسلیمانی صلوات بفرستید اما شخص دیگری که در آن مراسم حضور داشت گفت به درستی باید بگوییم ایشان باید برای دل مرده ما صلوات بفرستند، بسیار حدیث و  روایت وجود دارد که شهدا زنده‌اند و قطعا اینگونه است، امیدوارم که اغلب ما از خواب غفلت بیدار شویم و بتوانیم راه  این عزیزان را سپری کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 + 11 =