صفحه اصلی » استان اصفهان » شایعه تأمین نشدن حقابه های کشاورزان صحت ندارد

شایعه تأمین نشدن حقابه های کشاورزان صحت ندارد

برای افزایش خروجی سد زاینده رود تا امروز نوزدهم دی ماه هیچگونه تصمیم گیری انجام نشده و هر گونه تصمیم گیری با همکاری صنف محترم کشاورزان و سازمان جهاد کشاورزی در کارگروه سازگاری با کم آبی اتخاذ خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان، در روزهای اخیر برخی از رسانه‌های محلی و شبکه های مجازی استان به نقل از حسن ساسانی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان خبری مبنی بر تأمین نشدن حقابه های کشاورزان استان را منتشر کرده اند؛ روابط عمومی این شرکت هر گونه خبری از این دست را قویاً تکذیب می کند.

طبق اعلام روابط عمومی شرکت، برای افزایش خروجی سد زاینده رود تا امروز نوزدهم دی ماه هیچگونه تصمیم گیری انجام نشده و هر گونه تصمیم گیری با همکاری صنف محترم کشاورزان و سازمان جهاد کشاورزی در کارگروه سازگاری با کم آبی اتخاذ خواهد شد.

در ادامه روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان از مردم شریف استان اصفهان تقاضا دارد اخبار و اطلاعات را از مجاری خبر رسمی این شرکت به آدرس www.esrw.ir پیگیری کنند و به اخباری که در شبکه های اجتماعی به قصد بر هم زدن آرامش و امنیت روانی مردم منتشر می شود، توجه نداشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

11 + یک =