صفحه اصلی » استان اصفهان » حل مشکل انتقال اسناد منازل مسکن مهر نطنز

حل مشکل انتقال اسناد منازل مسکن مهر نطنز

سرپرست فرمانداری شهرستان نطنز گفت: مالکان مسکن مهر سریعاً در اداره راه و شهرسازی پرونده تشکیل دهند تا پس از تکمیل مدارک و امضای قرارداد عرصه توسط اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان نسبت به نقل‌وانتقال ثانویه اسناد اعیانی اقدام شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ - سه شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد عباس ظریفی سرپرست فرمانداری شهرستان نطنز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس نطنز اظهار کرد: یکی از مشکلات موجود در شهرستان موضوع نقل‌وانتقال اعیانی مسکن مهر بود که با تشکیل جلسه و تأکید بر حل مشکل مقرر شد مالکان مسکن مهر سریعاً در اداره راه و شهرسازی پرونده تشکیل دهند تا پس از تکمیل مدارک و امضای قرارداد عرصه توسط اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان نسبت به نقل‌وانتقال ثانویه اسناد اعیانی اقدام خواهد شد.

وی افزود: موضوع دوم و مهم شهرستان تشکیل کمیته فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید پس از ۳ ماه بود که در این کمیته ضمن تأکید بر حل مشکلات واحدهای  صنعتی تأکید شد که صنایع به‌هیچ‌عنوان نباید به آرامش و سلامت مردم آسیب بزنند.

ظریفی تصریح کرد: به‌منظور ایجاد اشتغال‌های جدید و افزایش سرمایه‌گذاری و امکان احداث واحدهای صنعتی غیر آلاینده راه‌حل مناسب ارائه و با توجه به کاهش منابع زیرزمینی آب و همچنین دغدغه‌های شهروندان در بحث‌های زیست‌محیطی، این مهم در سرمایه‌گذاری‌ها با دقت نظر بیشتری لحاظ شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان نطنز با اشاره به موضوع مهم مبارزه با بیماری کرونا اشاره و افزود: اولین موضوع بحث تزریق دُز سوم واکسن در بین اصناف، فروشندگان و کسبه حاضر در بازارهای روز و کلیه کارکنان دستگاه‌های اجرایی است که تأکید شد با اطلاع‌رسانی طی روزهای آتی تزریق انجام شود.

وی ضمن تأکید بر رعایت پروتکل‌ها و موارد بهداشتی در سطح جامعه، خاطرنشان کرد: به‌زودی با محوریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایستگاه‌های موقتی تزریق واکسن در نقاط پرتردد مستقر گردد تا شمار بیشتری از مردم نسبت به تزریق دز سوم اقدام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × 3 =