صفحه اصلی » اجتماعی » انتقاد استاندار اصفهان از باقی ماندن مشکلات شهرضا پس از گذشت 10 سال!/ مرتضوی: طرح جامع امامزاده شاهرضا باید بعد از ۱۰ سال به نتیجه برسد

انتقاد استاندار اصفهان از باقی ماندن مشکلات شهرضا پس از گذشت 10 سال!/ مرتضوی: طرح جامع امامزاده شاهرضا باید بعد از ۱۰ سال به نتیجه برسد

استاندار اصفهان گفت: شهرستان شهرضا ظرفیت‌های اقتصادی، فرهنگی و گردشگری بسیار مناسبی دارد و اگر ما کمی همت کنیم، همه این مسائل حل می‌شود

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۹ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سید رضا مرتضوی صبح امروز پنجشنبه ٢٣دی‌ماه با حضور در امامزاده جعفر بن موسی کاظم (ع) شهرضا اظهار کرد: این نشست با توجه به اعلام نیاز فرماندار برگزار و سلسله برنامه‌هایی که در آن تدوین می‌شود به جلسه شورای اداری ارائه و جمع بندی خواهد شد. اما  از معاون هماهنگی امور عمرانی خواست با نمایندگان شهرداری، اوقاف، میراث، آب منطقه‌ای و بنیاد شهید خواستاریم برای حل گرفتاری‌های موجود در این شهرستان مذاکرات تخصصی را  انجام دهند امیدوارم نمایندگان دستگاه‌های ذیربط با پیدا کردن راهنما‌ها و راه‌حل‌ها در ادامه جلسه جمع بندی ارائه دهند و گزارش آن‌را در جلسه اصلی شورای اداری اعلام کنند.

استاندار اصفهان افزود: موضوعی که نباید از آن غافل شد این است که تا سال ۱۳۹۱ که من فرماندار شهرضا بودم، همین مباحثی که اکنون مطرح شده وجود داشته و این موضوع بسیار جای تأسف دارد که پس از گذشت بیش از ۱۰ سال هنوز همان مباحث، تکرار می‌شوند.

وی بیان کرد:  بنابراین از فرماندار شهرضا خواستارم همراه با متولیان امر یعنی شهرداری، میراث فرهنگی، اوقاف و به ویژه متولیان امامزاده برای رفع گرفتاری‌هایی که در این زمینه وجود دارد، اقدام کنند. گزارشی در مسیر به من دادند که برخی موضوعات در سطح ملی پیگیری می‌شود، اما نباید بگذاریم موضوع بازسازی و احیا که بیشتر از این، متوقف شود به همان شکل که اگر ۱۰ سال قبل کار احیا و بازسازی انجام شده بود درحال حاضر می‌توانستیم از مزایای تبدیل منطقه به یکی از قطب‌های گردشگری و فرهنگی استفاده کنیم.

مرتضوی ابراز داشت: حیف است ظرفیتی که در این منطقه وجود دارد را با تصمیم نگرفتن و عمل نکردن برای رفع مشکلات موجود در منطقه به سال‌های بعد موکول کنیم و اگر مسئولان کنونی همت نکنند و پای کار نایستند در آینده غم جان‌سوزی دامنشان را می‌گیرد که چرا هنوز در اینجا اتفاقی نیفتاده است.

 وی در پایان خاطر نشان کرد: به مسئولان شهرضا توصیه می‌کنم از فرصت خدمت به مردم برای حل این مشکل استفاده کنند و با توجه به برنامه‌هایی که ارائه شد، شهرستان شهرضا ظرفیت‌های اقتصادی، فرهنگی و گردشگری بسیار مناسبی دارد و اگر ما کمی همت کنیم، همه این مسائل حل می‌شود، امیدواریم امروز تصمیمات جدی‌تری در این زمینه گرفته شود و کار موثرتری را برای شهرستان شهرضا به ثمر بنشانیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک + 9 =