صفحه اصلی » اقتصادی » بیش از 7 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به ۳۷ قالیباف نائینی پرداخت شد

بیش از 7 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به ۳۷ قالیباف نائینی پرداخت شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نایین از پرداخت بیش از 7 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به 37 قالیباف نائینی خبر داد و گفت: این تسهیلات با کارمزد ۴ درصد و مدت بازپرداخت ۶۰ ماهه برای تسهیل در ایجاد مشاغل خانگی پرداخت شده است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۱ - جمعه ۱۴۰۰/۱۰/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ امید کوهی از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به 37 قالیباف نائینی خبر داد و اظهار کرد: این میزان تسهیلات برای متقاضیان قالیبافی که از سال ۹۰ برای دریافت وام مشاغل خانگی تشکیل پرونده داده بودند پرداخت شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نایین افزود: سیاست های دولت به سمت تقویت صنعت فرش است و تلاش می کنیم با تامین تسهیلات بانکی با نرخ پایین زمینه مناسب برای تولید فرش دستباف و خرید این محصول را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه این تسهیلات با کارمزد ۴ درصد و مدت بازپرداخت ۶۰ ماهه می باشد اضافه کرد: در مجموع برای تسهیل در ایجاد مشاغل خانگی یک میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات در قالب مستقل و شش میلیارد ریال برای ایجاد مشاغل پشتیبان از طریق این ردیف اعتباری پرداخت شده است که زمینه اشتغال ۳۷ نفر را به صورت مستقیم فراهم کرده است.

لازم به ذکر است که سال گذشته نیز یک فقره پرونده مستقل به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال و یک فقره پرونده پشتیبان به ارزش پانصد میلیون ریال در بخش مشاغل خانگی قالیبافی اعطا شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 − 9 =