صفحه اصلی » اجتماعی » واژگونی اتوبوس ۱۸ مصدوم را راهی بیمارستان کرد

واژگونی اتوبوس ۱۸ مصدوم را راهی بیمارستان کرد

سخنگوی اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان گفت: در حادثه واژگونی اتوبوس ۱۸ مرد ۳۰ تا ۵۵ سال پس از دریافت اقدامات فوری به بیمارستانهای الزهرا، کاشانی، امین و غرضی منتقل شدند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۵ - شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۵

عباس عابدی سخنگوی اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز گفت: صبح امروز شنبه ۲۵ دیماه ۱۴۰۰ پس از اعلام واژگونی اتوبوس در اثر برخورد اتوبوس و کامیون در سه راه ملک شهر اصفهان بلافاصله ۵ دستگاه آمبولانس اورژانس پیش‌بیمارستانی در محل حاضر شد.
عابدی با بیان اینکه اتوبوس مذکور سرویس کارکنان یکی از کارخانجات شهرک صنعتی مورچه خورت بوده است، افزود: در این حادثه ۱۸ مرد ۳۰ تا ۵۵ سال پس از دریافت اقدامات فوری به بیمارستانهای الزهرا، کاشانی، امین و غرضی منتقل شدند.
وی با بیان اینکه وضعیت تمام مصدومین خوب گزارش شده است ادامه داد: از رانندگان عزیز درخواست داریم به علت بارندگی و لغزندگی جاده ها، تمامی اصول ایمنی را در رانندگی خود رعایت کنند.
همچنین عابدی اظهار کرد: توقف سایر خودرو ها و مردم عزیز برای تماشای صحنه ی حادثه در این محور پر تردد شهر، می‌تواند خطرات ایجاد تصادفات بعدی را رقم بزند و در چنین حوادثی بازکردن مسیربرای عبور خودرو های امدادی ضروری است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × یک =