صاحب نیوز

ساکت

ساکت: امید زیادی به موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا داریم

مدیر عامل باشگاه سپاهان گفت: با مشخص شدن نتیجه قرعه کشی، ضمن احترامی که برای هم گروهی‌های خودمان قائل هستیم با توجه به تجربه‌ای که به کرّات از بازی‌های آسیایی داشتیم و همچنین به عنوان تنها باشگاه آسیایی در جام باشگاه‌های جهان پیدا کرده‌ایم امید زیادی برای موفقیت داریم.

کدخبر: 1077295
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ @ ۱۸:۲۷


به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا ساکت مدیر عامل باشگاه سپاهان اصفهان در مورد حضور این باشگاه در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گفتگوی زنده تلویزیونی  با بیان این که کادر فنی سپاهان منتظر برگزاری مراسم قرعه کشی و مشخص شدن رقبای این تیم برای رصد کردن آن‌ها بود، اظهار کرد: البته فرایند ارزیابی تیم‌ها توسط کادر فنی آغاز شده بود و این کار به صورت جدی‌تر با رصد بازی پلی آف بین التعاون عربستان و الجیش سوریه آغاز خواهد شد.

محمدرضا ساکت با اشاره به این که کار باشگاه شامل دو بخش فنی و اجرایی است، گفت: در بخش اجرایی به دنبال فراهم کردن مقدمات میزبانی با توجه به قطعی شدن حضور باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به عنوان یکی از نمایندگان کشور در مسابقات آسیایی و تهیه و ارسال اطلاعات لازم برای میزبانی برای AFC هستیم.

وی افزود: اصفهان با توجه به زیرساخت‌هایی مانند فرودگاه، اماکن اقامتی، محل تمرین تیم‌ها و ورزشگاه کیفی و استاندارد شرایط خوبی برای میزبانی دارد و ما به دنبال کسب افتخار این میزبانی هستیم.

مدیر عامل این باشگاه اصفهانی با بیان این که در بخش فنی هیئت مدیره چندین جلسه با کادر فنی برای ارزیابی شرایط تیم برگزار کرده‌اند، خاطرنشان کرد: محرم نویدکیا، سرمربی باشگاه سپاهان، و‌ همکاران او ارزیابی تیم‌های رقیب را دنبال خواهند کرد و پیش بینی بازی‌های احتمالی تدارکاتی بین‌المللی با توجه به تفاهم نامه‌هایی که با باشگاه‌های مختلف از جمله زنیت سن پترزبورگ، پیونینگ ارمنستان، العهد لبنان و دیگر باشگاه‌های منطقه داشته‌ایم را خواهند داشت تا در صورتی که تقویم مسابقات اجازه دهد بازی با آن‌ها را هم در دستور کار قرار دهیم.

ساکت ادامه داد: با مشخص شدن نتیجه قرعه کشی، ضمن احترامی که برای هم گروهی‌های خودمان قائل هستیم با توجه به تجربه‌ای که به کرّات از بازی‌های آسیایی داشتیم و همچنین به عنوان تنها باشگاه آسیایی در جام باشگاه‌های جهان پیدا کرده‌ایم امید زیادی برای موفقیت داریم.

وی در ادامه تجربه سرمربی تیم به عنوان کاپیتان باشگاه سپاهان در فینال جام باشگاه‌‌های آسیا را تجارب کمک کننده به موفقیت تیم عنوان کرد.

مدیر عامل باشگاه سپاهان در مورد آمادگی بازیکنان نیز گفت: ما از ابتدا سراغ بازیکنان مناسب و کیفی با اندیشه تیمی بودیم و این بازیکنان را برای تیم انتخاب کرده‌ایم و اکنون نیز به این بازیکنان افتخار می‌کنیم و با توجه به افتخارات، تجارب، توان و همچنین هارمونی به وجود آمده بین آن‌ها امیدواریم بتوانیم موفقیت درخشانی داشته باشیم و برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم.

ساکت در پاسخ به این سؤال که با توجه به فرا رسیدن فصل نقل و انتقالات، آیا باشگاه نگاه ویژه‌ای به این فصل برای جذب بازیکن جدید دارد، تصریح کرد: سپاهان در وهله اول به دنبال ثبات تیمی مورد نظر کادر فنی است و تا الان هم اعتماد کامل به بازیکنان موجود داشته است اما باز هم اگر ارزیابی کادر فنی مبنی بر تغییرات در تیم باشد ما نیز همراهی خواهیم کرد.

انتهای پیام/