صفحه اصلی » استان اصفهان » منتقدانی که عملکرد برخی از وزرا را مورد نقد قرار دادند، مقداری عجول هستند

منتقدانی که عملکرد برخی از وزرا را مورد نقد قرار دادند، مقداری عجول هستند

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: منتقدانی که عملکرد برخی از وزرا را مورد نقد قرار دادند، مقداری عجول هستند، بعضی از مشکلات حل شدنش به یک یا دو روز ختم نمی شود.

تاریخ انتشار: ۲۲:۱۳ - دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷

سید مسعود خاتمی در گفت و گو با خبرنگار  صاحب نیوز  در مورد برخی صحبت ها و نقدهایی که بر در مورد عملکرد برخی از وزرا و خصوصاً حجت الله عبدالملکی بیان می شود، اظهار کرد: من اعتقادم بر این است که منتقدانی که عملکرد برخی از وزرا را مورد نقد قرار دادند، مقداری عجول هستند، چراکه مشکلات مردم زیاد است، نمایندگان سعی دارند در حوزه های مختلف ورود کنند و مشکلات را به مسئولان مربوطه ارائه دهند و از آن‌ها راهکار بخواهند، اما بعضی از مشکلات حل شدنش به یک یا دو روز ختم نمی شود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار  در مجلس شورای اسلامی افزود: به فرض مثال یک بیمارستان به مدت ۲۰ سال در یک شهرستان نیمه کاره مانده است، اکنون برخی انتظار دارند یک وزیری که چند ماه است بر سر کار آمده برای رفع این مشکل چاره جویی کند و این بیمارستان را در طی یک الی دو ماه تکمیل سازد، قاعدتا  بعضی انتظارات یک تکلیف بیش از توان است.

وی بیان کرد: لازم به ذکر است گاهی برخی  از این پروژه های نیمه کاره اکنون اولویتی ندارند، من تصور دارم در حال حاضر برای قضاوت کردن عملکرد یک سری از وزرا بسیار زود است، مگر اینکه کسی به وزیر رای داده و اکنون از آن وزیر تخلفی سر زده باشد که خوشبختانه  از این موارد نداریم.

خاتمی متذکر شد: بنابراین این مسئله که ما در اوایل راه بگوییم این وزیر عملکرد ضعیفی داشته است یا خیر بسیار زود است و به دور از انصاف خواهد بود که ما قضاوتی داشته باشیم بدون اینکه بدانیم چه کار هایی در دست اجرایی شدن است.

وی در ادامه گفت: وزارتی همچون وزارت بهداشت زحمات بسیاری در توزیع و تزریق واکسن‌ها انجام داد، درست است که واکسن‌ها را رئیس جمهور وارد کرد، اما بلاخره  مسئولان در وزارت مربوطه زحمت  کشیدند با کمک گرفتن از مردم،  با مدیریتی صحیح  به حد وسیع به مردم واکسن تزریق کردند، بنابراین  میدانیم که کارهایی در حال انجام است و ما  باید بگذاریم کارها ادامه پیدا کند و در نتیجه شروع به قضاوت کنیم.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × 3 =