صفحه اصلی » مذهبی » امضای تفاهم نامه همکاری میان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و جامعه المصطفی العالميه

امضای تفاهم نامه همکاری میان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و جامعه المصطفی العالميه

در نشست مشترك رؤساي دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و رئيس جامعه المصطفی العالميه واحد اصفهان، تفاهم نامه همكاری علمی، فرهنگی و پژوهشی ميان طرفين به امضاء رسيد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - سه شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸

به گزارش صاحب نیوز  حجت الاسلام محمد قیصری، رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: این تفاهم نامه به منظور توسعه و ارتقاء سطح همكاري‌ها و بهره‌گيري بهينه از امكانات موجود در جهت تحقق اهداف مشترك در زمینه‌های مشترک آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و بین المللی به امضای حجت الاسلام سید امیررضا  طاهایی، رئيس جامعه المصطفی العالميه واحد اصفهان و حجت الاسلام عبد الرسول احمدیان، رئيس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان رسید.

وی افزود: استفاده از ظرفیت‌های تبلیغی طرفین در تدوین و اجرای برنامه‌های کاربردی تبلیغی، تلاش برای اعزام مبلغین غیر ایرانی به مدارس و مراکز فرهنگی برای اجرای برنامه‌های خاص تبلیغی، مشارکت طلاب در مرکز ملّی پاسخگویی به سوالات دینی، تأسیس تیم ایده های کارآفرین فرهنگی و تعریف کارهای مشترک فضای مجازی هنر و رسانه از عناوین مهم فرهنگی تبلیغی مورد توافق می باشد.

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان عنوان داشت: در زمینه آموزشی نیز دوره های کوتاه مدت در حوزه‌های مشترک علوم اسلامی تعریف و همچنین از طلاب غير ايراني جامعه المصطفی العالمیه به عنوان مدرس در دوره‌های آموزشی زبان‌های خارجی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان استفاده خواهد شد.

وی ادامه داد: تبادل اسناد و مدارك علمي بین مراکز آموزشی و پژوهشی دو سازمان انجام و از پايان نامه های تحصيلی به ويژه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در راستای نيازهای تحقيقاتی طرفین، هدايت و حمايت صورت خواهد گرفت.

حجت الاسلام قیصری در ادامه به برخی از توافق های پژوهشی این توافق نامه اشاره کرد و گفت: نشست‌های علمی و همایش‌های مشترک با عناوین و سرفصل‌های مرتبط با مأموریت‌های هر دو سازمان برنامه ریزی و کرسی‌های‌ آزاداندیشی متناسب با موضوعات و مسائل ایران و جهان به صورت مشترک برگزار می شود.

وی از استفاده طلاب پژوهش‌گر غير ايراني جامعه المصطفی العالمیه در اجرای پروژه‌های برون مرزی دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد و گفت: کارگروه مشترک ترجمه متون تخصصی حوزه‌های مختلف علوم انسانی تشکیل خواهد شد.

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در پایان گفت: مدت زمان این تفاهم نامه 3 سال تعيين شده است که قابل تمديد است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفده − دوازده =