صاحب نیوز

13990621000210_Test_PhotoN (1)

سقوط از کوه صفه، پایان زندگی مرد میانسال را رقم زد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به حادثه سقوط از کوه صفه اصفهان گفت: فرد حادثه دیده قبل از رسیدن آتش‌نشانان در اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده بود.

کدخبر: 1077442
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ @ ۲۳:۲۶


به گزارش صاحب نیوز؛ فرهاد کاوه آهنگران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به حادثه سقوط از کوه اظهار داشت: در ساعت ۱۶ و ۲۸ دقیقه توسط کوهپیمایان در دره بارانی واقع در غرب کوه صفه، یک مورد سقوط از کوه فرد مذکر حدوداً ۵۰ ساله به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله اکیپ نجات از ارتفاع و کوهستان از ایستگاه شماره ۱۲ و ایستگاه شماره ۳ به همراه افسر کشیک وقت در محل حادثه حاضر شدند.

کاوه آهنگران گفت: فرد حادثه دیده قبل از رسیدن آتش‌نشانان در اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده بود، جسد این مرد میانسال توسط اکیپ اعزامی در حال انتقال به پایین کوه است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با تأکید بر اینکه به همشهریان توصیه می‌شود موارد ایمنی مرتبط با کوهنوردی و کوهپیمایی را رعایت کنند، بیان کرد: عدم آشنایی به فنون کوهنوردی، نداشتن تجربه و تجهیزات لازم، صعود از مسیرهای صعب‌العبور و عبور ممنوع، انتخاب زمان نامناسب برای صعود، شرایط جوی ناپایدار و انجام رفتارهای پر خطر می‌تواند عامل اصلی اینگونه سقوط‌ها باشند.

وی خاطرنشان کرد: توضیح در مورد علت، زمان دقیق و چگونگی این رخداد به عهده عوامل انتظامی و قضایی است.

انتهای پیام/