صفحه اصلی » اقتصادی » وزیر آموزش و پرورش: به زودی ۳۴ هزار و ۸۰۰ نفر نیروی تازه‌کار استخدام خواهند شد

وزیر آموزش و پرورش: به زودی ۳۴ هزار و ۸۰۰ نفر نیروی تازه‌کار استخدام خواهند شد

وزیر آموزش و پرورش گفت: به زودی ۳۴ هزار و ۸۰۰ نفر نیروی تازه‌کار استخدام خواهند شد و از کسانی که مشتاق خدمت در آموزش و پرورش هستند دعوت می‌کنیم تا به فرموده مقام معظم رهبری افسران میدان تعلیم و تربیت باشند.

تاریخ انتشار: ۱۸:۴۲ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس استان اصفهان، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در مراسم گرامیداشت خیران مدرسه‌ساز کاشان ضمن تأکید بر اهمیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش اظهار کرد: به زودی ۳۴ هزار و ۸۰۰ نفر نیروی تازه‌کار استخدام خواهند شد و از کسانی که مشتاق خدمت در آموزش و پرورش هستند دعوت می‌کنیم تا به فرموده مقام معظم رهبری افسران میدان تعلیم و تربیت باشند؛ تلاش می‌کنیم مدارس ما به گونه‌ای باشند که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش هدف‌گذاری شده است تا خروجی این سند، انسان ها را به حیات طیبه برساند.

وی با یادآوری تعطیلی مدارس در دوران کرونا، گفت: در دنیا مدارس و دانشگاه‌ها به این مدت طولانی تعطیل نشد، ما هم اجازه نداشتیم چنین کاری انجام دهیم؛ مدارس نباید تعطیل شوند، البته با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی؛ امروز باید اجازه دهیم معلمان و مدیران و دانش آموزان در مدرسه حضور داشته باشند و تعلیم و تربیت به طوری جدی اتفاق افتد.

نوری با بیان اینکه در وزارتخانه یک قرارگاه حکمرانی فضای مجازی راه‌اندازی کرده‌ایم تا فضای مجازی ما را به سمتی نبرد که دچار چالش شویم، افزود: فضای مجازی باید ابزاری برای تربیت باشد، نه ابزاری علیه تربیت و فرمایشات چند سال اخیر مقام معظم رهبری نیز بر همین موضوع تأکید دارند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نقش مؤثر خیران در آموزش و پرورش، گفت: اگر خیری یک واحد سرمایه بیاورد، تبدیل به ۳ واحد در بخش دولتی می‌شود و باید قدردان و حامی خیران، به ویژه خیران جوانی باشیم که در این عرصه خطیر قدم می‌گذارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه − 8 =