صفحه اصلی » استان اصفهان » درخواست مدیر عامل شرکت گاز استان برای کاهش در مصرف گاز

درخواست مدیر عامل شرکت گاز استان برای کاهش در مصرف گاز

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان با بیان این که مصرف گاز در این استان سنگین و غیرمعمول شده است، از مردم خواست در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

تاریخ انتشار: ۲۰:۰۲ - شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲

سید مصطفی علوی در گفتگو با صاحب نیوز از افزایش مصرف گاز توسط مشترکین این شرکت با توجه به برودت هوا خبر داد.

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان حجم مصرف روزانه گاز در این استان را سنگین و غیرعادی عنوان کرد که موجب افت فشار در شهرستان‌های غربی استان شده است.

وی با بیان این که هنوز مصرف گاز در استان اصفهان به میزانی که تبدیل به معضل شود، نرسیده است، گفت:  تاکنون در هیچ نقطه استان با قطعی گاز روبرو نبوده‌ایم و همکاران ما در شرکت توزیع با اقدامات مدیریتی تلاش کردند اجازه ندهند افت فشارها منجر به قطعی گاز شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان افزود: بنا بر پیش بینی هواشناسی طی روزهای آتی افزایش چند درجه‌ای دما را در سطح استان شاهد خواهیم بود که این مسأله به کاهش مصرف گاز کمک خواهد کرد، هرچند کمک اصلی را باید مردم با تلاش برای کاهش مصرف گاز و صرفه جویی در آن انجام دهند.

وی با بیان این که شرکت گاز به طور جدی به دنبال اجرایی کردن طرح بهینه سازی مصرف سوخت مشترکین خانگی است، اظهار کرد: اقداماتی نظیر عایق کاری و تنظیم مشعل توسط هر مشترک بین ۱۵ تا ۳۰ درصد در کاهش مصرف گاز اثرگذار است که این میزان صرفه جویی تاثیر بسزایی در مدیریت کلان مصرف گاز خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان همچنین از بازدید ادواری از ادارات و ارگان‌ها توسط بازرسان این شرکت سخن گفت و با اشاره به اهمیت صرفه جویی در مصرف گاز در شرایط کنونی کشور، از معرفی ادارات و نهادهایی که اصلاحات مورد نظر شرکت گاز را در سیستم‌های گرمایشی خود لحاظ نکرده باشند به استانداری خبر داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

17 − 5 =