صفحه اصلی » استان اصفهان » صنایع بزرگ استان ملزم به همکاری با شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان هستند

صنایع بزرگ استان ملزم به همکاری با شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان هستند

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بر ارائه برنامه اجرایی به منظور حمایت قاطع از شرکت‌های دانش بنیان تصریح کرد و گفت: صنایع بزرگ تولیدی برای پروژه‌های توسعه‌ای خود می باید پیوستار فناوری که به تایید شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان رسیده باشد، اعلام و ارائه کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ امیررضا نقش، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با ارائه خط مشی حرکت ویژه علم و فناوری استان در دوره جدید، تشکیل کارگروه‌های تخصصی را از جمله مولفه های بنیادین این نشست عنوان و اظهار کرد: سند کاربردی و عملیاتی توسعه اقتصاد دانش بنیان استان و زنجیره دانش تا ثروت باید به شیوه‌ای کاملا کارشناسی و تخصصی پیگیری، تهیه، تنظیم، تدوین و عملیاتی شود.

وی، در ادامه بر مشخص ساختن درگاه‌های ارتباطی و پنجر‌ه‌های اتصال بی‌المللی اقتصاد دانش بنیان با قرارگاه علم و فناوری استان، تاکید کرد و افزود: ایجاد قرارگاه علم، فناوری و صنایع دانش بنیان می‌تواند، به شیوه‌ای شگرف زمینه‌ساز توسعه، پیشرفت، عمران و آبادانی روزافزون استان شود.

نقش همچنین بر ارائه برنامه اجرایی به منظور حمایت قاطع از شرکت‌های دانش بنیان تصریح کرد و افزود: صنایع بزرگ تولیدی برای پروژه‌های توسعه‌ای خود می باید پیوستار فناوری که به تایید شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان رسیده باشد، اعلام و ارائه کنند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به نقش تاثیرگذار دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی در رشد پایه‌ای اقتصاد علم و اقتصاد فناوری، اظهار کرد: تجاری سازی و تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان از مواردی است که باید با حمایت، مساعدت و پشتیبانی حاکمیت محقق و اجرایی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × یک =