صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » تقویت روحیه نشاط و شادابی دانش آموزان با برگزاری بازدید و اردوهای نیم روزه

رئیس اداره فرهنگی آموزش و پرورش اصفهان مطرح کرد؛

تقویت روحیه نشاط و شادابی دانش آموزان با برگزاری بازدید و اردوهای نیم روزه

رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از آغاز به کار سامانه ثبت و صدور مجوز اردویی در سامانه همگام خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ مرتضی شکری  گفت: مدیران مدارس می‌توانند با مراجعه به سامانه همگام نسبت به ثبت درخواست اردو مطابق با دستورالعمل مربوطه اقدام کنند.

رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: با عنایت به بازگشائی مدارس و حضوری شدن کلاس‌های درس و بازگشت دانش آموزان به محیط مدرسه و با توجه به محدودیت های کرونایی در چندین ماه گذشته و نیاز روحی آنان به حضور در فضاهای تربیتی و پرورشی همچون اردوگاه‌ها و کانون‌های فرهنگی تربیتی و استفاده بیشتر دانش‌آموزان ازمراکز مجاز اردویی و بازدیدها و استفاده فضاهای آموزشی چون پژوهش‌سراها و آزمایشگاه‌ها، “سامانه کنترل و نظارت اردوهای دانش آموزی” آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به اینکه خروج دانش‌آموزان به هر دلیل و در هر شرایطی، اردو محسوب شده و می‌بایست طبق مقرارت مربوطه نسبت به صدور مجوز اقدام شود، گفت: انتظار است مدیران محترم مدارس نسبت به مطالعه و اجرای دقیق دستورالعمل اردوها و بازدیدها که به شماره 93770 مورخ 28 / 05/ 1398 ابلاغ شده است اقدام و اشراف کامل داشته باشند و امید است با برگزاری اردوهای متنوع باعث آرامش خاطر و نشاط روانی بیشتر دانش‌آموزان را فراهم آورند.

رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی با اشاره به قرار گرفتن در ایام پرفیض ماه مبارک رمضان توصیه کرد: مدراس با توجه به شرایط نسبت به برگزاری اردوهای نیم روزه در محدوده شهرستان محل مدرسه برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × 2 =