صفحه اصلی » اجتماعی » پیش بینی بارش و باد برای پایان هفته در اصفهان

پیش بینی بارش و باد برای پایان هفته در اصفهان

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه رگبار و رعد و برق و احتمال تگرگ، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و در مناطق مستعد تندباد لحظه‌ای و خیزش گردوخاک نیز پیش بینی می‌شود؛ شدت بارش در روز جمعه خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۳۱

اسیه آقایی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً ناپایدار تا اوایل هفته آینده بر روی استان است؛ بر این اساس در این مدت وضعیت جوی در اکثر مناطق به‌صورت کمی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و امروز احتمال رگبار پراکنده و رعد و برق پیش بینی می شود.

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان تصریح کرد: روزهای پنجشنبه و جمعه رگبار و رعد و برق و احتمال تگرگ، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و در مناطق مستعد تندباد لحظه‌ای و خیزش گردوخاک نیز پیش بینی می‌شود؛ شدت بارش در روز جمعه خواهد بود.

وی افزود: دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق ۲ تا ۳ درجه افزایش خواهد داشت و در اصفهان در این مدت بیشینه دما 29 و کمینه دما 13 درجه سانتی گراد خواهد بود؛ همچنین خوروبیابانک با 35 درجه و بوئین میان دشت با 6 درجه سانتی گراد به ترتیب گرم ترین و سردترین شهر استان هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × دو =