صفحه اصلی » اجتماعی » پلمب 95 واحد صنفی به علت تخلف از ضوابط ماه مبارک رمضان

پلمب 95 واحد صنفی به علت تخلف از ضوابط ماه مبارک رمضان

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان از پلمب 95 واحد صنفی به علت عدم رعایت ضوابط مربوط به ماه مبارک رمضان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۶ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمد حسن اسماعيلي بیان داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان به منظور حفظ حرمت روزه داران ساعت و نحوه فعالیت به تمامی صنوف پذیرایی در سطح استان اصفهان ابلاغ شد.

وی افزود:همچنین طبق دستور صادره سازمان اطلاعات فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور جلوگیری از روزه خواری علنی توسط مسافران، بیماران و افرادی که معذور از گرفتن روزه هستند اعلام شد که صنوف پذیرایی و رستوران ها می توانند با پوشاندن درب و پنجره واحدصنفی خود به این افراد خدمات دهند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با این حال برخي از متصديان واحد هاي پذيرايي بدون در نظر گرفتن و احترام به شئونات اين ماه اقدام به فعاليت خارج از ساعات مقرر و يا عدم رعايت ضوابط مربوطه همچون پوشانيدن سالن غذا خوري کردند که برابر قانون با متخلفان برخورد شد.

سرهنگ اسماعیلی در ادامه از پلمب 95 واحد صنفی متخلف به علت عدم رعایت ضوابط مربوط به ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: همچنین 318 فقره تعهد مبني بر عدم تکرار تخلف از متصدیان واحدهای صنفی اخذ شد.

این مسئول انتظامی بیان داشت: از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده فعالیت واحد هاي صنفي پذيرايي در طول روز، و روزه خواری علنی در این واحدها موضوع را از طریق تماس باشماره تلفن های 21825858 و21825847 به ماموران ما اطلاع دهند تا به موضوع رسیدگی با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

13 + 20 =