صفحه اصلی » اجتماعی » رعایت محدودیت های ترافیکی در شب‌های قدر الزامیست

رعایت محدودیت های ترافیکی در شب‌های قدر الزامیست

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: از ساعت ۲۰ شب های قدر تا پایان مراسمات اجازه توقف و تردد هرنوع وسیله نقلیه درشهر اصفهان از میدان شهید لاوی به سمت گلستان شهدا و همچنین از سمت میدان بسیج به‌ سمت گلستان شهدا داده نمی شود. 

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱

سرهنگ‌ محمدرضا محمدی صاحب نیوز؛ ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم استانی های گرامی در خصوص محدودیت‌های ترافیکی شب‌های قدر در استان اصفهان  اظهار کرد: از ساعت ۲۰ شب های قدر تا پایان مراسمات اجازه توقف و تردد هرنوع وسیله نقلیه درشهر اصفهان از میدان شهید لاوی به سمت گلستان شهدا و همچنین از سمت میدان بسیج به‌ سمت گلستان شهدا داده نمی شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان افزود: ️درصورت ازدحام جمعیت محدودیت‌های مذکور در رینگ های بعدی از خروجی بزرگراه همت بسمت گلستان شهدا، چهارراه فرایبورگ و تقاطع سپهسالار و…اجرا خواهد شد.

وی بیان کرد: توقف وسایل نقلیه از جمله خودرو و موتورسیکلت در مقابل درهای ورودی و پیاده روهای گلستان شهدا و سایر محل های تعیین شده ممنوع است. پارکینگ جنب گلستان شهدا (ضلع شرقی) و روبه روی آن برای پارک موتورسیکلت‌ها پیش بینی شده است.

سرهنگ محمدی تاکید داشت: شهروندان از توقف خودرو به صورت دوبل در معابر و بزرگراه‌ها به سمت گلستان شهدا و سایر محل های درنظر گرفته شده خودداری کنند. ️با توجه به حضور حداکثری نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی استان در مناطق مختلف شهری و محل های تعیین شده و پیش بینی وسایل حمل و نقل عمومی درخواست می‌شود شهروندان برای روان‌سازی ترافیک بیشترین همکاری را با مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی در سطح استان داشته باشند و از توقف هاي غيرمجاز در حاشيه معابر و پيرامون منازل شهروندان و ايجاد مزاحمت براي ایشان خودداري کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه + دوازده =