صفحه اصلی » اجتماعی » اولين انجمن دانش آموختگان تخصصي در دانشگاه صنعتي اصفهان تأسيس شد

اولين انجمن دانش آموختگان تخصصي در دانشگاه صنعتي اصفهان تأسيس شد

كانون دانش آموختگان دانشكده مهندسي كشاورزي، با تصويب هیئت رئيسه اين دانشكده مجوز فعاليت گرفت و اقدام به انتشار فراخوان عضويت کرد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ عضو هيئت علمي گروه مهندسي آب و مدير كانون دانش آموختگان دانشكده مهندسي كشاورزي با اعلام اين خبر گفت: با گذشت چهل و چهار سال از تاسيس دانشكده كشاورزي و بالغ بر 9هزار دانش آموخته اين دانشكده، ضرورت تشكيل اين كانون بيش از گذشته احساس شد.

الهام فاضل، ايجاد و حفظ ارتباط مستمر بين دانش آموختگان، رونق كسب و كار در ميان دانش آموختگان و تحكيم ارتباط علمي بين دانشگاه و مراكز علمي،اجرايي و صنعت را از اهداف كانون دانش آموختگان كشاورزي برشمرد.

وي با بيان اينكه مقرر شده است تسهيلاتي از طرف دانشگاه و دانشكده در اختيار دانش آموختگان قرار گيرد، افزود: تخفيف اسكان در هتل هشت بهشت دانشگاه، برخورداري از تخفيفات مراكز طرف قرارداد با انجمن دانشگاه، تخفيف خدمات آزمايشگاه هاي دانشكده كشاورزي و تور گردشگري مزارع دانشكده كشاورزي همراه با خانواده و … از جمله فعاليت هاي اين انجمن خواهد بود.

گفتني است دانشكده كشاورزي دانشگاه صنعتي اصفهان  قطب علمي كشاورزي كشور و از اولين و بزرگترين دانشكده هاي علوم مهندسي كشاورزي در كشور است كه از ابتداي تأسيس دانشگاه صنعتي اصفهان آغاز به فعاليت كرده است و مسئولين و مديران موفق كشور در بين دانش آموختگان اين دانشكده ديده مي شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 1 =