صفحه اصلی » اقتصادی » فراهم شدن امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح ملی مسکن

فراهم شدن امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح ملی مسکن

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی از یکم اردیبهشت ۱۴۰۱ امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن فراهم شده است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر زاغیان گفت: مطابق با اعلام وزارت راه و شهرسازی متقاضیان طرح‌های ملی مسکن که در زمان ثبت‌نام در طرح‌های اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن، شهر محل درخواست و یا مشخصات و اطلاعات خود را در سامانه ثبت نام، اشتباه درج کرده اند، می‌توانند از روز پنج‌شنبه یکم اردیبهشت ۱۴۰۱ به مدت یک ماه، با مراجعه به سامانه طرح‌های حمایتی مسکن به آدرس http://saman.mrud.ir نسبت به اصلاح شهر محل درخواست مسکن و یا مشخصات و اطلاعات خود اقدام کنند.

به گفته وی، مردم استان اصفهان که متقاضی طرح‌های ملی مسکن بوده و اقدام به ثبت نام کرده اند، پیش از تغییر شهر محل درخواست خود به «اطلاعیه ثبت‌نام از متقاضیان نهضت ملی مسکن» به تاریخ ۲۰ دی ۱۴۰۰ مندرج در سامانه توجه کنند.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان تاکید کرد: در صورت عدم امکان تأمین زمین در شهر محل درخواست، در نزدیکترین شهر ممکن به شهر محل درخواست تأمین زمین انجام می‌شود.

زاغیان تاکید کرد: پایان سال ۱۴۰۰ مهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن به پایان رسید. در طرح‌های اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن جمعاً ۴۱۸ هزار نفر از اهالی استان اصفهان ثبت نام کردند.

زاغیان گفت: برنامه این استان در طرح نهضت ملی مسکن ۵.۸ درصد نسبت به کشور است، لذا بر این اساس برای یک سال نیاز به ساخت ۵۰ هزار و ۹۹۲ واحد در استان است که این تعداد برای چهار سال به ۲۰۳ هزار و ۹۶۸ واحد می‌رسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه + 14 =