صفحه اصلی » اجتماعی » آمادگی مراکز انتقال خون استان اصفهان در شب‌های قدر

آمادگی مراکز انتقال خون استان اصفهان در شب‌های قدر

سرپرست روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان گفت: شب بیست و یکم ماه رمضان از ساعت ٢٠:٣٠ تا ٢ بامداد و شب بیست و سوم از ساعت ٢٠:٣٠ تا ١ بامداد در خدمت اهداکنندگان خون هستیم.

تاریخ انتشار: ۰۲:۲۶ - جمعه ۱۴۰۱/۰۲/۲

فرشته آرامش در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: نذر خون در ماه مبارک رمضان فرهنگ متعالی مردم ایران است، نجات جان ها بالاترین نیکی و برکت در زندگیست، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای مردم شریف کشورمان خصوصا اهداکنندگان و خانواده بزرگ انتقال خون، از مردم دعوت می شود در تمام روزهای ماه مبارک رمضان خون خود را اهدا کنند و در نظر داشته باشند نیاز به خون امری مستمر و همیشگی است.

سرپرست روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان عنوان کرد: مردم توجه داشته باشند که کسانی که شب های قدر را برای ادای نذر خون درنظر گرفته اند برای پیشگیری از ازدحام می توانند هر یک از شب های ماه مبارک رمضان را به این امر مهم اختصاص دهند.

آرامش بیان کرد: روزه داران می توانند با صرف سحری و مایعات مناسب در ساعات اولیه صبح برای اهدای خون مراجعه کنند و اگر در ابتدای صبح کم انرژی هستند می توانند ساعت بعد از افطار را برای اهدای خون در نظر بگیرند چرا که مراکز اهدای خون تا پاسی از شب فعال هستند.

وی افزود: اهدای خون در ماه مبارک رمضان برای روزه داران مشکلی ایجاد نمی کند و افرادی که به دلایل مختلف نمی توانند خون اهدا کنند ولی واجد شرایط اهدای خون هستند می توانند در ماه رمضان با نجات جان بیماران، برکت نجات جان بیماران را نصیب خود کنند.

فرشته آرامش در پایان خاطرنشان کرد: شب بیست و یکم ماه رمضان از ساعت ٢٠:٣٠ تا ٢ بامداد و شب بیست و سوم از ساعت ٢٠:٣٠ تا ١ بامداد در خدمت اهداکنندگان خون هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

14 − هشت =