صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » سپاه سد محکمی در برابر توطئه ها، هجمه ها و تخریب های آمریکاست

سپاه سد محکمی در برابر توطئه ها، هجمه ها و تخریب های آمریکاست

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال تضعیف و تخریب سپاه است تا به اهداف خود برسد، گفت: سپاه سد محکمی در برابر توطئه ها، هجمه ها و تخریب های آمریکاست.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲ - شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار یدالله جوانی ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: علت اصلی خصومت آمریکایی ها ، صهیونیست ها و برخی از کشور های عربی مرتجع در منطقه و در ادامه  این مسائل جریان ضد انقلاب با سپاه پاسداران، نقش بی بدیل و بی نظیری در خنثی سازی توطئه های آن ها و به شکست رساندن نقشه های شیطانی آن ها است.

وی ادامه داد: برآورد و جمع بندی آمریکایی ها این است که آن مجموعه ای که طرح های آنها در افغانستان، عراق، سوریه و سرزمین های اشغالی را با شکست مواجه کرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه هدف آمریکایی ها از سال 1357 به بعد شکست انقلاب بوده است، اضافه کرد: امروز انقلاب به یک حرکت پویا و موثر در ایران، منطقه و جهان رسیده است.

وی ادامه داد: امروز اگر جمهوری اسلامی دارای موقعیت فوق العاده راهبردی در منطقه می بینیم که تاثیرگذار و الهام بخش است و در آستانه تبدیل شدن به یک قدرت بین المللی است به دلیل این است که مجموعه ای که پاسدار انقلاب بوده است خوب ایفای نقش کرده است.

*آمریکا به دنبال تضعیف و تخریب سپاه است تا به اهداف خود برسد

سردار جوانی عنوان کرد: وقتی دشمنان ما سهم بالای سپاه را در حفظ انقلاب و پیشبرد انقلاب و حفظ جمهوری اسلامی ارزیابی می کنند طبیعی است که کینه سپاه را به دل بگیرند و دشمنی سپاه را داشته باشند و به دنبال تضعیف و تخریب سپاه باشند.

وی افزود: آمریکایی ها به شکل های مختلف در آسیب رساندن به سپاه نقش ایفا کردند و یا تحریم هایی که علیه سپاه و مجموعه های وابسته به سپاه اعمال کرده اند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز سهم سپاه در قدرت دفاعی و نظامی و اقتدار موشکی جمهوری اسلامی را می بینیم. در بحث توطئه های سیاسی مانند فتنه 88 باز هم نقش سپاه را در خنثی سازی این توطئه ها می بینیم. آمریکا با سد سپاه برخورد کرده است.

 *سپاه سد محکمی در برابر توطئه ها، هجمه ها و تخریب های آمریکاست

وی تاکید کرد: در مجموع می تواند گفت که علت اصلی دشمنی دشمن با سپاه پاسداران این است که آن ها سپاه را یک سد محکمی در برابر خود ارزیابی می کنند وقتی آمریکایی ها به این جمع بندی می رسند که شکست انقلاب اسلامی و شکست جمهوری اسلامی ممکن نیست مگر اینکه سپاه را از سر راه بردارد.

سردار جوانی ادامه داد: به همین دلیل تمرکز می کنند تا سپاه را به هرشکلی تضعیف و تخریب کنند و در حوزه های مختلف می بینیم که علیه سپاه چه جوسازی ها و هجمه هایی انجام می دهند تا شاید بتوانند پشتوانه های مردمی سپاه را دچار سایش کنند و یک نوع بدبینی در جامعه  نسبت به سپاه ایجاد کنند.

وی افزود: دلیل همه این اقداماتی که دشمن انجام می دهد در همان نکته ای است که اشاره کردم؛ آنها سپاه را عامل ناکامی های خود ارزیابی می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × سه =