صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » بررسی مشکلات مناطق صنعتی و مشاغل خانگی برخوار در سفر استاندار اصفهان

بررسی مشکلات مناطق صنعتی و مشاغل خانگی برخوار در سفر استاندار اصفهان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان برخوار با بررسی مسائل مربوط به مناطق صنعتی و مشاغل خانگی برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۲۰:۴۰ - شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۳

امیررضا نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان برخوار که در جریان سفر استاندار اصفهان به این شهرستان برگزار شد، در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز گفت: امروز شاهد پنجمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان به همراه هیئت همراه در شهرستان برخوار هستیم.

وی افزود: در حال حاضر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استانی ویژه شهرستان برخوار تشکیل شده که در این جلسه مصوبات خوبی را داشتیم.

نقش با بیان اینکه مسائل و مشکلاتی که برخی صنایع و واحدهای تولیدی در این شهرستان داشتند به صورت خاص بیان شد، عنوان کرد: مواردی در خصوص کارگاه های شیرینی پزی و تولید آجر شهر سین، منطقه صنعتی دولت آباد و… مطرح شد که درباره اینها تصمیم گیری و مصوبات ابلاغ می شود و امیدواریم با پیگیری‌هایی که انجام می‌شود، موانع و مشکلات این صنایع حل شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان اظهار کرد: یکسری مصوبات عمومی هم داشتیم که بیشتر در خصوص مشکلاتی که شهرک ها و مناطق صنعتی در این شهرستان با آن مواجه هستند بود و قرار شد کمیته هایی برای حل آن مشکلات تشکیل شود.

وی ادامه داد: امیدواریم شاهد برطرف شدن مشکلات و موانعی که در خصوص مجوز ها مسائل دیگر این شهرک ها و مناطق صنعتی هست باشیم و این کمیته ویژه ظرف سه ماه بتواند طرح جامعی را ارائه دهد که مشکل را به صورت اساسی و ریشه ای حل کند.

نقش گفت: در مورد مشکلات کارگاه‌های خانگی تولید شیرینی شهر سین قرار بر این شد که مساعدت لازم را سازمان غذا و دارو و دانشگاه علوم پزشکی در قالب مجوزهای کسب و کار خانگی داشته باشند تا مشکل این عزیزان را حل کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان افزود: قرار شد کمیته ویژه‌ای در خصوص منطقه صنعتی دولت آباد تشکیل شود و قطعاً شهرداری، شورای شهر و مسئولین محلی شهرستان حتماً در این کمیته حضور پیدا می کنند و مواردی را که به نظرشان می‌رسد ارائه خواهند کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر واگذاری شهرک صنعتی دولت آباد به شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: در حال حاضر واگذاری مطرح نشده است و همان کمیته ویژه تا ۳ آینده تکلیف این شهرک صنعتی را مشخص می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 × 2 =