صفحه اصلی » استان اصفهان » زینلیان: ۱۰ مدرسه در برخوار بازسازی و بهسازی می شوند

زینلیان: ۱۰ مدرسه در برخوار بازسازی و بهسازی می شوند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار بحث نیازهای آموزشی بررسی و مقرر شد حدود ۱۰ مدرسه هرچه زودتر بازسازی شوند.

تاریخ انتشار: ۱۸:۴۱ - شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان پس از پایان جلسه شورای اداری مشترک استان و شهرستان برخوار که در جریان سفر استاندار اصفهان به برخوار برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: امروز بازدید خیلی خوبی از شهرستان برخوار بود و مشکلات مردم را از نزدیک با حضور دهیاران و شهرداران و همچنین مسئولین استانی و مدیران کل بررسی کردیم و مصوبات خیلی خوبی هم داشتیم.

وی افزود: در جلسه امروز بحث نیازهای آموزشی شهرستان برخوار بررسی و مقرر شد تعداد مدارس مورد نیازی که از قبل اعلام شده بود که حدود ۱۰ مدرسه است با برنامه ریزی، هرچه زودتر بازسازی و بهسازی آن صورت گیرد و برای تحصیل دانش آموزان آماده شود.

زینلیان با بیان اینکه بحث بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرستان که نیمه کاره است مطرح شد، عنوان کرد: مقرر شد هر چه سریعتر ادامه عملیات عمرانی از قبیل نازک کاری و تهیه تجهیزات این بیمارستان از محل اعتبارات خیرین و همچنین وزارت بهداشت انجام شود و به زودی مورد بهره برداری و افتتاح قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان اظهار کرد: درخصوص آزمایشگاه مرکزی شهرستان برخوار هم قرار شد حدود ۵ میلیارد تومان توسط دانشگاه علوم پزشکی تخصیص داده شود و حدود ۱ میلیارد تومان هم فرمانداری شهرستان برای تجهیز آن تخصیص دهد.

وی در پایان گفت: چندین مصوبه در خصوص خطوط انتقال آب در سطح شهرستان داشتیم که خوشبختانه با حمایت استاندار و دستگاه های اجرایی از جمله آبفا، فرمانداری و شهرداری ها مسائل و موضوعات مربوط به آن مطرح شد و با همگاهنگی که صورت گرفت مقرر شد این مسائل حل شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

17 − 3 =