صفحه اصلی » استان اصفهان » استاندار اصفهان: بهره برداری از 6 مدرسه تا مهر 1401 در برخوار/ اجرایی نشدن مصوبات سفرهای شهرستانی ترک فعل است

استاندار اصفهان: بهره برداری از 6 مدرسه تا مهر 1401 در برخوار/ اجرایی نشدن مصوبات سفرهای شهرستانی ترک فعل است

سیدرضا مرتضوی با بیان اینکه دوستان متعهد شدند تا پایان مهر ماه 6 مدرسه در برخوار به بهره برداری برسد، گفت: اجرایی نشدن این مصوبات سفرهای شهرستانی ترک فعل محسوب می‌شود و با خاطیان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

تاریخ انتشار: ۲۲:۳۵ - شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در نشست خبری پایان سفر خود به شهرستان برخوار اظهار کرد: در قالب پنجمین سفر شهرستانی به برخوار آمدیم و به لطف خدا توفیق شد که خدمت عزیزان در شهرک صنعتی دولت آباد رسیدیم و یک بازدید از مجموعه‌های صنعتی این منطقه داشتیم. همچنین زیارتی در آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) داشتیم. جلسه‌ شورای اداری مشترک استان و شهرستان نیز برگزار شد که مصوباتی راجع به ساماندهی مناطق صنعتی و موارد دیگر شکل گرفت علاوه بر آن جلسه‌ای در غالب ملاقات مردمی خدمت عزیزان این شهرستان از جمله کشاورزان بزرگوار بودیم.

استاندار اصفهان در ادامه تصریح کرد: طی این جلسات تعداد قابل توجهی ملاقات مردمی انجام شد، بنده با نماینده کشاورزان و نماینده شهرستان نیز جلسه‌ای داشتم و مقرر شد مساعدت‌هایی انجام شود، در جلسه شورای اداری استان نیز مختص شهرستان برخوار مسائل مختلفی که از شهرستان گردآوری شده بود در مطرح شد و مصوباتی نیز به همراه داشت.

مرتضوی افزود: در این جلسه مطرح شد که بحث تکمیل منبع آب شرب شکرآباد تأمین اعتبار شود. همچنین تکمیل آزمایشگاه مرکزی برخوار نیز از مصوبات این جلسه بود. علاوه برآن دوستان متعهد شدند شش مدرسه تا مهرماه ۱۴۰۱ و چهار مدرسه دیگر نیز تا پایان آبان تامین اعتبار و تکمیل شوند.

وی خاطرنشان کرد: در مورد راه‌های ارتباطی موجود در شهرستان برای زیرگذر جاده امین‌آباد اصفهان تصمیم گیری شد و منطقه حادثه‌خیزی در کمشچه نیز مورد بررسی قرار گرفت‌. علاوه بر آن اتصال دسترسی به بزرگراه شرق اصفهان نیز پیگیری شد تا در پایان خرداد ماه نسبت به آن اهتمام ورزیده شود و به بهره برداری برسد.

استاندار اصفهان تاکید کرد: تکمیل بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی شهرستان برخوار با اهتمام نماینده شهرستان پیگیری شد تا تأمین اعتبار شود. ۳۲ نفر از مردم شهرستان که در قالب ملاقات‌های مردمی ثبت‌نام کرده بودند که در جلسات بعدازظهر توسط معاونین و مجموعه استانداری مورد ملاقات قرار گرفتند و به مسائل آن‌ها رسیدگی شد.

وی در پایان گفت: برای بررسی تعدادی از پروژه‌ها که در جلسه شورای اداری توسط امام جمعه و نماینده شهرستان مطرح شد اما پیش از این مطرح نشده بود در هفته‌های آینده یک جلسه مشترک تشکیل خواهد شد و رسیدگی لازم اتفاق خواهد افتاد.

اجرایی نشدن مصوبات سفرهای شهرستان ترک فعل است

استاندار اصفهان پس از پایان نشست خبری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص پیگیری مصوبات این سفر شهرستانی گفت: مصوبات سفر هر شهرستان از دو جبهه پیگیری می شود، یکی فرماندار شهرستان به عنوان نماینده عالی حاکمیت و یکی هم دبیر خانه ستاد سفرهای شهرستانی که در استانداری و متولی برنامه ریزی سفرهاست که به صورت مجزا حوزه پیگیری مصوبات را در اختیار دارد.

مرتضوی در پاسخ به این سوال که “اگر دستگاهی از اجرای مصوبات کوتاهی کرد، تکلیف چیست؟” اظهار کرد: قطعا با رایزنی و مشورت بسیار وسیعی به مصوبات می رسیم، لذا دستگاهی که به مصوباتش عمل نکند، مشمول ترک فعل می شود و قطعا نسبت به آن انتظار نداریم و برخوردمان تغییر می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × چهار =