صفحه اصلی » سیاسی » نسل دیروز مدافعان حرم شدند و با کمک نسل امروز باید این جنگ نرم را به سرانجام برسانیم

نسل دیروز مدافعان حرم شدند و با کمک نسل امروز باید این جنگ نرم را به سرانجام برسانیم

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: سربازان جنگ نرم ما هستیم که باید در برابر دشمن پای امر ولی خود بایستیم و دشمن به جنگ نرم متوسل شده اما باز هم باطل و سرنگون است و در اوج نابودی به سر می‌برد؛ نسل دیروز مدافعان حرم شدند و ما که نسل امروز هستیم باید این جنگ نرم را به سرانجام برسانیم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار علی مقواساز، جانشین فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد خوراسگان اظهار داشت: اساتید ما شهدا و ما دانشجوهای آن‌ها هستیم که در این کلاس می‌خواهند راه را به ما نشان‌دهند و باید بدانیم فرصت بسیار کم است و درسی که باید از شهدا بگیریم جهاد است چرا که شهدا اهل جهاد، تلاش، کوشش، نخوابیدن و پای امر ولی ایستادن بودند.

وی افزود: پیام من از این یادواره این است که باید توجه کنید در زمانی همه رزمندگان جان، خانواده و مال خود را کف دست گذاشتند و به جبهه‌های جنگ رفتند و ما نیز باید با الگوگرفتن از آن‌ها اهل جهاد، تلاش و کوشش باشیم.

مقواساز با اشاره به رشادت‌های شهدای اصفهان در جنگ خاطرنشان کرد: امروز مقام معظم رهبری بر این نکته تأکید دارند که جهاد تبیین یک فریضه است؛ یعنی در زمان خود و به موقع مشخص لازم و ضروری است که یک موضوع به درستی تبیین شود.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: همچنین ایشان بالای ۲هزار بار کلمه اراده را تکرار کردند و بر این نکته تأکید دارند که نباید خسته شوید، بجنگید و قوی باشید، صبرکنید و پای حق بایستید که نبرد امروز، جنگ اراده‌ها است.

وی تصریح کرد: در گذشته مقام معظم رهبری حکم به جهاد در جبهه‌های جنگ دادند و امروز حکم به جهاد برای جنگ نرم؛ چرا که دشمن می‌داند دیگر نمی‌تواند در جنگ سخت با ما روبه‌رو شود.

مقواساز در ادامه بیان کرد: قدرت نظامی کشور ما که یک قدرت علمی است افزایش چشمگیر پیدا کرده و سطح آن بالا رفته‌ و امروز دشمن از طریق جنگ نرم پیچیده‌تر و سخت‌تر وارد شده‌است.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان خاطرنشان کرد: سربازان این جنگ ما هستیم که باید در برابر دشمن پای امر ولی خود بایستیم و دشمن به جنگ نرم متوسل شده اما باز هم باطل و سرنگون است و در اوج نابودی به سر می‌برد؛ نسل دیروز مدافعان حرم شدند و ما که نسل امروز هستیم باید این جنگ نرم را به سرانجام برسانیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفده − یک =