صفحه اصلی » استان اصفهان » شاهین‌شهر و میمه » افزایش سه برابری تسهیلات اشتغالزایی برای 5 دهک پایین جامعه

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان خبرداد؛

افزایش سه برابری تسهیلات اشتغالزایی برای 5 دهک پایین جامعه

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان از افزایش سه برابری تسهیلات اشتغالزایی خبر داد و گفت: تسهیلات اشتغالزایی تنها مختص مددجویان تحت پوشش کمیته امداد نیست بلکه به همه متقاضیان جویای کار 5 دهک پایین جامعه واگذار می شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۷ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ کریم زارع در رزمایش اطعام مهدوی کمیته امداد شاهین شهر اظهار کرد: با کمک اقشار و خیرین و موسسات نیکوکاری از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از 80 هزار بسته کمک معیشتی و 750 پرس غذای گرم در قالب پویش اطعام مهدوی بین نیازمندان توزیع شده که سهم شاهین شهر هزار بسته بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان هدف از برگزاری رزمایش اطعام مهدوی را ایجاد روحیه همدلی بین مردم نیکوکار عنوان کرد و افزود: هدف از برگزاری رزمایش اطعام مهدوی بیش از تهیه و توزیع بسته های کمک معیشتی، ایجاد روحیه همدلی و همراهی مردم با نیازمندان است تا هیچ کسی فارغ از دغدغه و نیازهای همشهری و هم نوع خود نباشد در واقع ترویج فرهنگ انفاق و احسان با ایجاد روحیه نوع دوستی و انسان دوستی است.

وی با اشاره به خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) به مددجویان خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی کمیته امداد در خدمات رسانی علاوه بر معیشت مددجویان تحت پوشش، توانمندسازی آنان با ارائه خدمات توانمندساز از جمله اشتغال، مسکن، خدمات آموزشی و فرهنگی است.

زارع با قدردانی از همدلی و همراهی مردم خیر و نیکوکار ابراز کرد: برگزاری رزمایش اطعام مهدوی عمدتا ماحصل همکاری و همراهی مردم خیر و نیکوکار استان است.

وی افزود: از بدو تاسیس مراکز نیکوکاری در محلات مختلف، مردم دغدغه مندانه تر با نیازمندان همراهی و همدلی دارند و اگر دغدغه مندی و همراهی مردم نیکوکار، شرکتها، ادارات و کارخانجات نبود مسلما ما هم توفیقی در ارائه خدمات رسانی به محرومان نداشتیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه مجموعه کمیته امداد در امر خدمت رسانی با همراهی همه مسئولان و مردم خیر از هیچ تلاشی فروگذار نیست خاطرنشان کرد: در سال جاری اعتبارات اشتغال زایی را تا سه برابر افزایش خواهیم داد و این تسهیلات صرفا مخصوص مددجویان کمیته امداد نیست بلکه تمام متقاضیان جویای کار 5 دهک پایین جامعه می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

وی افزود: انتظار داریم با کمک مسئولان شهرستان بتوانیم مراکز نیکوکاری بیشتری را در شهرستان ساماندهی کرده و بیش از پیش امور خدمات رسانی کمیته امداد را به مردم واگذار کنیم که امیدواریم فرایند این واگذاری خدمت رسانی بیشتر به نیازمندان و محرومان جامعه باشد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × چهار =