صفحه اصلی » استان اصفهان » 5 هزار فرزند یتیم در انتظار حمایت خیران

5 هزار فرزند یتیم در انتظار حمایت خیران

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی( ره) استان اصفهان گفت: از مردم خیر و نو دوست که همیشه پشتیبان و در کنار ما در حمایت از نیازمندان بوده اند،  حمایت کنند و بیش از پیش بتوانیم خدمتگزار آنان باشیم و اعانات مردم را بدست نیازمندان واقعی برسانیم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۷

حمید رضا طاهری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهارکرد: کمیته امداد امام خمینی بر حسب وظیفه ای که دارد به خصوص در ایام کرونا و بویژه امسال هم بحث اطعام مهدوی را از ابتدای سال در استان اصفهان برنامه ریزی و هدف گذاری کرده و برنامه را به همکاران اعلام و کار و فعالیت در این زمینه شروع شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی( ره) استان اصفهان تصریح کرد: تا به حال بیش از 762 هزار پرس غذای گرم در ۱۸۹ آشپزخانه ای که در سطح استان توسط مراکز نیکوکاری، خیریه ها و امداد ایجاد و غذا در آن طبخ شده و بین خانواده های نیازمند و مددجویان توزیع شده است و همچنین 86 هزار و ۶۰۰ سبد کالا به خانواده های نیازمند داده شده است.

طاهری عنوان کرد: این برنامه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت و تقاضا داریم از مردم خیر و نو دوست که همیشه پشتیبان و در کنار ما در حمایت از نیازمندان بوده اند،  حمایت کنند و بیش از پیش بتوانیم خدمتگزار آنان باشیم و اعانات مردم را بدست نیازمندان واقعی برسانیم.

حمید رضا طاهری ادامه داد: از ابتدای ماه مبارک رمضان در خصوص فرزندان ایتام و محسنین برنامه ای را دنبال کردیم و تا کنون در استان اصفهان چهار هزار و 479 حامی، حمایت ده هزار و 752 فرزند یتیم و محسنین را بر عهده گرفته اند.

وی افزود: مردم می توانند از طریق سامانه ekram.emdad.ir وارد شوند و در حالی که پنج هزار نفر فرزند یتیم بدون حامی را  داریم حمایت آن ها را بر عهده بگیرند؛ در  اطعام مهدوی مردم می توانند کمک های خود را با کد دستوری  #031*۱*۸۸۷۷* و یا با شماره تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ و یا از طریق کارت شماره ۶۰۶۳۷۳700000۲۵۰۹ واریز  و از نیازمندان حمایت کنند.

حمید رضا طاهری بیان کرد: چندین سال است که بحث دبیر خانه شورای زکات راه اندازی شده و اعضا و دستگاه ها مشخص هستند؛ در   برنامه ریزی جمع آوری زکات فطره در روز عید فطر دبیر خانه یک مجوز صادر کرده است و فقط جمع آوری زکات فره برای مراکز و خیریه های که دارای مجوز هستند امکان پذیر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × 1 =